Які мами часто чують у своїй адресі і нарості

Життя великої родини може бути складним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Ви йдете в магазин з вашими трьома дітьми.й Як почувати себе у великих сім'ях і чому ми повинні показати трохи більш толерантність до них?

Уявіть собі ситуацію: ви приїжджаєте спокійно в кафе, і раптом настає натовп у вигляді однієї великої родини з трьома дітьми. Діти, звичайно, починають бігати по закладі, створюючи багато шуму і мінусів. Ваша реакція? Ви, ймовірно, буде дратувати або навіть сердитися. Ви прийшли сюди, щоб мати хороший час.



Або тут ще один приклад. Подорожуючи в залізничному вагоні без дверей між спальними відсіками. На одному кінці автомобіля, майже поруч з поличкою, є велика сім'я. Ну і шум всю ніч і наступний, теж, тому що поїздка досить довго. Однак, у вас є бізнес-тур, і там немає. Ви працюєте вранці і в голову. бездомний Вона йде навколо.

р.

Не приємно, це? Відразу ви хочете сердитися не тільки на цих специфічних людей, які руйнують ваш час, але на всіх. До всіх великих сімей світу. Хочу сказати щось в стилі:

р.

«Чому ви так багато дітей?» Чи є один або два недостатньо?

Я маю на увазі, чому батьки приймають такі рішення. По-перше, слід зазначити, що це Особистий вибір кожного дорослого. Це право, що всі пари мають. Тільки тут. З правами несе відповідальність.



Я попросив дружину, чому вона і її чоловік вирішив мати трьох дітей. Для мене це занадто багато, і є три. Вона відповів:

Я прийшов з великої родини і Я використовую для того, щоб мати багато людей навколо. Я відчуваю себе некомфортно, коли ніхто не не буває, або коли є тільки одна дитина. Ми мали фінансові можливості, тому після народження першої дитини ми практично відразу вирішили мати другу дитину.



І ось історія моєї іншої дівчини. У них чотири діти. Я не можу уявити, як вони працюють так багато. Але кожен раз, коли я відвідую їх, все добре: Не шум, все добре, кожен щасливий.

Р

«Щоб бути чесною, ми не плануємо мати стільки дітей. Тільки тут. Мій чоловік дійсно хотів дівчину.У нас є багато дітей! Що можна зробити, якщо дівчина вирішила відвідати нас останнім?



Це чудово, коли Багато дітей – це свідоме рішення.Не висипати зм. У цьому випадку простіше впоратися з дітьми. Просто тому, що це набагато приємніше. Але це ще досить важко. Дуже добре, коли діти спокійні і неслухняні, але це не завжди справа.

Я не думаю, що я коли-небудь хочу багато дітей, але це легко. Поставити себе в місці матерій Навіть при свідомому бажанні досить складно впоратися з трьома дітьми. І у нас є моменти слабкості, емоційної недостатності, коли і Непросто зробити це самостійно.й Але ніхто не скасуватиме дітей в цей час, ви повинні розраховувати на розуміння інших.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное