Що викликає мене приховати фінансову ситуацію з колегами

Ви коли-небудь прихуєте дохід від інших? Поговоріть з іншими. сімейні фінансиОскільки ваш дохід занадто низький? Або це занадто високий? І що таке проблема, що таке гаг – чому не прийнято говорити про гроші і навіть може завдати шкоди?



Редакція "Сайт" Я дуже не думаю, що така інформація варто. Не бо хтось ревнощий. Люди можуть не тільки випробувати цю емоцію. Це проблеми людей, які не є? Що я повинен пояснити ці бідні люди?

Сімейні фінанси. Проксимус Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Для того, щоб зробити з фінансами та деякими складними. Жінка з багатої сім'ї працює в команді, яка переживає не найкращі часи. Хто б подумав, що вона буде пропагувати про це? Давайте подивимося, що вона пише.



«Я працюю в команді, яка не проходить через найкращі часи. У зв'язку з карантином, є хвиля зрізів, і в цілому, доходи компанії падають. Я не можу працювати, я просто не можу залишитися вдома. Я не хочу запитати його. Це маленька жіноча гордість.

Але спілкування з колегами стає важче. Вони піддаються стресу: після того, як зарплата буде зрізана, то вони запитують когось залишити. Не дуже добре. Я знаю, що настрій. Я намагаюся не виділятися, плаття просто, намагатися не говорити про гроші. Але буває, що сама мова вдається сказати щось. Я сидю там і думаю, чому я сказав, що?



GettyImages Іноді Я чую головного обговорення, і не завжди стриманий у виразах. Це не те, що мій чоловік є босом. Я сподіваюсь, що вони не ходять, як це. Вимкніть. В цілому я розумію, що немає нічого спільного. Я хотів би знайти навколишнє середовище, яке комфортне. Але я бачу, що «ми» люди тут не знайшли.

На нашу думку, юна леді намагається освоїти як стільці відразу: вона хоче бути “хісом” в команді, але при цьому планує залишити дружину директора. Так, ви хочете, як і відчувати себе в своєму місці, але в той же час є так багато табу і заборони, які мимовільно виникають питання: це варто? Хоча жінка намагається бути на рівній нозі з усіма, вона все одно відчуває себе як чужий.



Неприпустимо, що з таким статусом обговорюється сімейні фінанси в команді абсолютно неприпустимо. І, як правило, говорить про гроші. Не бо є пленери, але тут є леді. Розмір і дохід, очевидно, що різні інтереси і цілі зіткнулися. Так чому претенд?

Про все, що відбувається в житті. Ви повинні розуміти, що тут знаходяться кордони. Відмінність навіть при доході. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Тому, щоб знайти своїх людей, потрібно шукати їх у вашому середовищі. Що б бути почуттям.

3250Р. 3700Р.

Поза «Ложки» Коли ви самі, а не претендуєте, ви відчуваєте себе різними. Ви хочете зробити гроші самостійно? Ви можете спробувати від малого бізнесу. Встановити фонд, який надасть допомогу. Відкрийте творчу студію. Тоді «народи» зловлять. Не потрібно обговорити будь-які фінанси.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми працюємо з різними причинами. Визначте свою думку щодо цього питання: Вам потрібно поговорити про ваш дохід іншим або випробувати деякі комплекси, пов'язані з цим?



GettyImages Побачити ваші сімейні фінанси Вони ростуть і розмножуються, і це до вас, щоб розповісти про це з іншими. Про це говорить: щастя любить тишу! Читати статтю про те, як уникнути фінансових проблем. Дякую за перебування з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное