Чоловік звинуватив мене про витрати грошей від сімейного бюджету на дрібниці, але не погоджуюся

Сімейний бюджет може бути обтяжливим блоком навіть в самих ідеальних відносинах. Кожен знає ситуацію, коли гроші не вистачає, і потрібно протягнути його на тривалий час. Якщо щось не достатній, то приступає і починаються взаємні звинувачення. Зібрані гроші в сім'ї є хорошою, але тільки коли є достатньо. Наша історія є ще одним доказом цього.



Редакція "Сайт" Розповідає історію, в якій гроші викликали дискорд в сім'ї. Ми також розповімо, як організувати сімейний бюджет, щоб не виникало проблем.

Вранці я збираюся працювати як звичайно. Я зробив чай і сендвічі, і мав сніданок. Мій чоловік сидить поруч зі мною і sipping його чай. Тоді я пам'ятав, що ковбаса була остання, щоб зрізати сендвічі. Я скажу чоловіка, залишаю мене гроші, щоб я можу запустити після роботи на крупах.

Тоді він дивився і незадоволений мною, він каже: «І що ви витрачали гроші на?» Я ховаю, за Божу раду. Він сказав, що якщо я зробив мільйони, не кілька тисяч. Я не маю відповіді.



Про нашу сім'ю ми розповімо, про нашу сім'ю. Ми живемо в чотири: мене, мій чоловік і два діти (від 9 до 5 років). Я вирішив піти на роботу. Звичайно, пріоритет не був кар'єрним зростанням і великою зарплатою, але зручне розташування біля будинку і лояльні переваги. Коли два діти вдома, ви часто повинні взяти хворий виїзд або взяти кілька годин раніше.

Моя робота не пила, але не дуже вигідна. Я працюю до 4, а потім підбираю дитину з дитячого садка, купую крупу, варити вечерю і зробити інші господарські хори. Мій чоловік робить хороші гроші, але для сім'ї чотирьох, це досить близько. За останні кілька днів сидять на крупах і картоплю, чекаючи оксамитове SMS з зарплатою.



Я намагаюся зберегти кожну копійку, тому що не можна жити на нуль, не заощаджуючи на всіх. Моя людина і я мав цю розмову багато разів, він тримає скаржитися, що ми витрачаємо багато, нам потрібно зберегти. Я кажу йому не витрачати менше, але заробляти більше. В іншому випадку це не працює. Але він отримав більше і більше про нього.



Боротьба над грошима, але це ніколи не виходить на неправдиві пастки до. Він сказав, що сьогодні. Що я витратив гроші? Думаю про це. За тиждень вона купила крупу, дала їй сина кишеню гроші, оплачується на обіди в школі. Плюс, в цьому місяці громада була виплачена з моїх грошей. Це все, насправді. Заробітна плата не вистачить.

Щоранку я спокійно пояснив йому, де гроші пішли. І пішов він на ніч і продовжував, що приступив тиреду. Тепер він вимагає того, що я покажу йому всі заяви і перевіряє від покупок. Він каже, що я витрачаю гроші десь, але я не сказав йому. Я не маю нічого приховати, але чому я маю на увазі? У будь-якому випадку це мій гроші. Так, ми поділяємо гроші в сім'ї, але чому я повинен на нього рахувати? Чому б ви сказали, що?



Редакційна думка Такі ситуації не рідкі. Часті питання грошових коштів призводять до перерв і конфліктів. Як вирішити цю конкретну ситуацію? Ми вважаємо, що рішення є організованим сімейним бюджетом. Після всього, тепер пара просто витрачає гроші, не дійсно думають про де і скільки. Якщо вони робили домашню бухгалтерію, речі будуть набагато простіше.

Зазвичай регулярні витрати повторюються з місяця до місяця. Так чому не розрахувати конкретну суму, яку потрібно протягом місяця і покласти її в окремий рахунок або поставити його в коробку в домашніх умовах? Це покаже вам, де гроші пішли. Ви також можете записувати витрати протягом принаймні одного місяця і подивитися, що ви витрачаєте найбільше.

до 1 2 3 4+

Той факт, що чоловік вимагає дружини, щоб показувати розряди не зовсім коректно. Він повинен розуміти, що його гроші йде до своєї сім'ї. Я не знаю, якщо хтось оплачує свою роботу. З того, як вона заробляє гроші, вона має право витрачати щось на себе.

Також варто довіряти сім'ї. А коли мова йде про цей вид плетіння, то час змінити щось. В іншому випадку існує величезний ризик руйнування сім'ї в плоскому місці. Що потрібно робити в такій ситуації? Який бюджет у вашій родині?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное