Реальне життя жінок зраджується чоловіками, в поетичній формі

Жінки, які живуть, навіть не знаючи своїх чоловіків, обманюють на них. Є ті, чия внутрішня інтуїція ніколи не неправильна. Може бути деякі спеціальні. ПідпискаЩо ви думаєте, що ви зрадили?

Психологія людських відносин – ніжна справа. Незважаючи на те, що одна жінка рятує сльози і страждає відча, інший спалює всі мости і говорить про те, щоб її життєвий партнер назавжди. І іноді важко знайти внутрішню силу і покласти кінець до відносин.



Проблема чоловічої невідповідності Неймовірно втратити свою актуальність. Ми хочемо, щоб допомогти вам, якщо принаймні один раз у вашому житті ви зіткнулися з добротою. Сьогодні редактори поділяться з вами сюжетом однієї жінки і торкнувшись поемою Лариси Рубалської, який так не відчував важливу тему.

Мій чоловік обдурив на мене протягом року. Але я був таким, що я не помітив його. Я зрозумів, що ознаки зради були очевидними. Мій чоловік почав забути все, що я сказав йому. Я мав постійно нагадувати йому речей, які були важливі для мене.

По-друге, він почав linger частіше на роботі і звертається до його вічної втоми. Він відмовився провести час разом, просто захочився «починати, лежачи на дивані». У той же час він дав мені подарунки, намагаючись зробити зміни, які я не знаю.



Я не хочу ставити тиск на нього, я думав, що це був просто жорстким періодом на роботі. Але з часом, що тільки починаються згорнути. Я зателефонував мені маму. Мій телефон, щоб зробити терміновий дзвінок. Але виявилося, що чоловік поставив пароль на смартфоні.

Звісно я здивував. Але я не даю це велике значення. Ну, потім класичний: новий запах, хтось інший волосся на одязі ... У якийсь момент мій чоловік навіть одягався по-різному. Якби він намагався порадувати когось.



Все вийшло випадково, так як зазвичай буває. Вона просто подзвонила чоловіка без попередження. На той момент він пішов з-за кордону, щоб зібрати їжу. Я думав, що це може бути терміновим викликом роботи. Я підібрав телефон і виловив на другий, так як якщо я відчував щось неправильно.

"Привіт, мед, це те, що ви? кішка, будь ласка, не мовчить. "Чи ви приїжджаєте зараз?" голосу в інший кінець лінії. І був головоломка в моїй голові. Мій чоловік повернувся з пакетом гарячої їжі, але там був чудовий в горлі. «У вас є виклик з якогось світла. Вона, здається, вам дуже багато, я сказав в навіть голосі.

Габаритний зображення

У той момент мій чоловік перестав існувати для мене. Я не хочу слухати свої пояснення, і вони були. Чи були навіть сльози... Ви коли-небудь бачили чоловіка крі? Іноді це виглядає патологічно.

Ми швидко розлучалися і без скандалу. Іноді я думаю, що я міг прощати, якщо я знаю його чесно. А потім найболіший для мене був втілення, що мій чоловік був обманом на мене так довго. Чому чоловіки так жорстокі жінки?

І є тисячі таких історій! Ця проблема була подяльно відчужена і описала реальне життя багатьох знаних жінок в поетичній формі поета Лариса Рубальська:

Мед, приходять на телефон.
Жінки повинні бути її.
Не знаю законів.
Не зателефонуйте, якщо ваш будинок дружини.

Тексти пісень, а це означає: Ти плутати, мій дорогий, upset,
Поставте очі в дим.
Що є три з нас в цій історії,
Я отримую, вірю мене, не зараз.



Ми не дивуємо один одному,
Скільки з них проживали разом!
Не мовчить, darling, розповісти мені
Я хочу знати правду про неї.

Як довго це було, що це?
І що це означає вам.
Я послухаю, ковтати сльози,
Поцілунки і ще люблячі.



Якщо ця поема відроджує свої почуття зараз, Згадайте, що ви не тільки Темний стейк в житті буде замінений світлом, і ви неодмінно знайдете справжню жіночу щастя. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное