Я назвав мій бабуся для серйозної розмови після очищення квартири, але вона відмовилася підписати квартиру для мене.

Чи можу я почати серйозну розмову з братом про те, як зробити це буде і як ретельно принести діалог до обговорення цієї делікатної теми? Це те, що ми будемо обговорювати сьогодні після читання історії одного з наших читачів.

Для більш ніж 12 років Надія відвідує свій бабуся щодня і допомагає їй впоратися з господарськими господарствами. В той час як Наденка все одно була дитиною, вона була Ірина Олександрівна, яка займалася її вихованням. Вона втілюється в її любов до театру, вчив її, як приготувати смачні курячі пати і підтримала її в найскладніших періодах її життя.



Так, під час своєї дочки Ірина Олександрівна, і матір Надія, зайнята її молодшим сином, дівчина рівна між роботою в банку, підняла семирічний син і турботу про її бабуся.



Кожен день носить сумки їжі, варень, мийки і один раз на тиждень вона завжди влаштовує загальне прибирання в квартирі. Не один запитав дівчину для цього. Вона добровільна, щоб допомогти, коли вона виявила, що її бабуся почала мати проблеми здоров'я. Тому що я пам'ятаю, скільки зусиль, що вона відчула її онука. І я був безглуздий вдячний їй.



Надія ніколи не просить нічого в поверненні. І тепер на роботі було зменшено і не вдалося прийняти заплановану іпотеку, щоб купити власне житло. Тим не менш, в квартирі великогабарита, як тільки дочка Ірини Олександрівна. Він мав свій будинок і ніколи не здався за хвору матір в 12 років. Надія вирішила почати серйозну розмову з її бабусям і попросити її переписати квартиру для неї.

р.

Так, одна субота, дівчина знову прийшла, щоб провести загальне очищення. Після завершення своєї справи Надія безпосередньо попросила її бабуся про все. Ірина Олександрівна була жахливо відхилена такою розмовою. Жінка не розуміла, як її власний бабуся може виростити так мерканти. В результаті вона рівно відмовилася виконати запит свого діда. «Площа піде дочку, як вона повинна бути. А потім розділіть його, як вам подобається, але не перед живою господинею – це все, що Надія чув у відповідь.

565130р.

Надія така різка відмова була дуже застарілою. Вона подбає про її бабуся все разом. І тепер вона потребує її підтримки, вона повертається назад.

153762

Чому ви думаєте, що наш герой лікував так недобрим? І після цієї розмови, як я можу отримати разом з моїм бабусям, щоб вона не відступила її? Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїми ідеями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное