Як поводитися, якщо батьки чоловіка закріплюються на їжі

Фітнес-тренери, лікарі, тонкі дівчата і навіть вчитель фізичного виховання знають: Не можна їсти занадто багато. Товста, солодка і борошняна. Він знищує ваш обмін речовин, додає сантиметри до вашої талії, викликає утруднення дихання і просто візуально робить вас менш привабливими. Але хто слухає їх, коли після роботи апетит буде грати?



І якщо немає жарту, проблема зайвої ваги в більшості випадків важка. Ви просто повинні показати велику силу волі і дати старі звички. Наша проблема читача полягає в тому, що в разі відсутності бажання чоловіка змінити себе. Чи є вона або її чоловік досить вибрати свою дієту?

Наша сім'я, дякуємо Богу, добре в матеріалі. Дякуємо чоловіка. Я на батьківщині залишаю тепер, дивлячись на нашу дитину. Але є одна проблема: чоловік не може схуднути.

Незважаючи на її висоту (близько 180 см), його вага «роса» далеко за сторіччя. Саша завжди щільна. Це свого роду людина я зустрів чотири роки тому. Покажіть правду, він судився дуже правильно, романтичний і мудрий, просто даючи мені подарунки. Я не змогла його серйозно через його вагу.



Моя мама дала мені танцювати у віці 6, а потім генетично я більш схильна їсти мало. Його батько працював у всьому житті фізично і навіть зараз він виглядає дуже добре, тому що він любить активний відпочинок: походи в гори, ліс, рибальство з друзями. Я використовую для такого роду кола людей.

Я був трохи скептичною. Але тільки трохи. І це було набагато серйозніше. Його сім'я, красиві люди, всі були додаткові фунти. Саша попередила, що це буде просто невелике зібрання з сім'єю, але на столі я бачив кількість їжі, що буде достатньо для полку солдатів. Я хочу, щоб я мав.



На додаток до домашньої їжі, яку мати Саша, я впевнений, готували протягом декількох днів, кілька більш порцій піци, шашлик і бог знає, що ще було замовлено. Я не хотів би виглядати як чорнослив і їсти один салат, але я просто не вписав такі порції, але дуже жирна їжа. І мій майбутній родичі переплетуть її в тиші і з задоволенням.

Після того, як я вирішив, що я спробую пережити раціон чоловіка принаймні частково. Я знав, що він не був струнким чоловіком, але можна зменшити його одяг принаймні кілька розмірів. Перші кілограми йдуть дуже швидко.



Починали жити разом, і я приготував для нього. Замінила майонез з грецьким йогуртом. Вирізати розміри порції. Я намагався варити не в олії, але в духовці. І порізати трохи на цукор і хліб. На першому Саші протистояли, але потім її долі. Я навіть кинув трохи.

Після весілля мої зусилля продовжували, але мій чоловік був набагато більш активний в протестуванні проти мого приготування. Він хотів більше жирних, висококалорійних продуктів. Тоді я сказав, що для зачаття дитини він повинен бути в кращій формі, тому що зайва вага може вплинути на здоров'я плода. І він слухав: він дійсно почав піклуватися про себе, навіть підписаний на басейн.



Тексти пісень, а це означає: І що сюрприз я був коли я знайшов я вже на тиждень 6. Я ще не маю ідеї, як це сталося. Саша природно розслаблена. Він припинив роботу в басейні, щоб він хотів, і почав робити замовлення доставки для роботи. Він почав жити, як раніше він зустрів мене.

Я підозрю, що він також відвідав своїх батьків. Він використовується для перетягування мене, щоб відвідати їх весь час, поговорити з мамою на телефоні годин і так далі. Тепер він не має такого бажання, і його мати-в-право не викликає. Лібра показує сумні номери, і я отримую пригнічений.



Я навіть думаю про розлучення. Я не хочу знати, що мій чоловік має проблеми зі здоров’ям через перевищення. А щоб він і матір його поповнять нашу дитину до стану повітряної кулі. Ну, як людина, я шкодую, він привертає мене менше і менше. Що робити? Будь ласка, зв'яжіться з нами

Проблема зайвої ваги є однією з проблем XXI століття. Не так легко вирішити. Деякі шукають рецепти правильного харчування і спробувати вибрати найбільш смачні варіанти. Хто йде в психологи або в спортивне поле. У будь-якому випадку ми радимо поговорити з чоловіком, а розмова повинна бути довгою. Поки не існує компромісу. Але знищити сім'ю через це в будь-якому випадку не можна.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное