Анни Нетребко – не хоче співати в масці, а любителі пропускають її

«Якщо ви боїтеся, не запрошуйте мене. Я не збираюся! - оперний співак Анна Нетребко емоційно реагував на нові обмежувальні заходи, які театри вводять у зв’язку з коронавірусною пандемією.

р.

Поза «Ложки» Щоб відновити концерти без загрози інфікованих відвідувачів, багато культурних установ накладають суворі правила. Музиканти повинні виконувати і переробити в захисних масках. Анна Нетребко опублікувала фото в масці Instagram і пояснила, чому вона не може прийняти такі умови.

Сінгер Анна Netrebko Anya Netrebko народилася в Краснодарі. Її предки на лінії свого батька призводять до свого вихованця від переселенців з Запорізької Січі. Моя мама була з благородних. За словами батька співачки, його дочки дали незалежний козацький характер.



Як і всі дівчата, Аня хоче стати актрисою в школі. Але голос успадкував від матері та класи в хору палацу Піонерів відкрив шлях до свого реального виклику - співу. На сцені Маріїнського театру відбулася прем'єра Державного консерваторії Санкт-Петербурга, перемога на Всеукраїнському вокальному конкурсі та дебют на сцені Маріського театру.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта: @anna_netrebko_yusi_tiago



Визначення Анни Юріївни свідчить про те, що навіть перед її дебютною роллю вона працювала протягом двох років в Марінці... як засіб для миття. Немає, не заради грошей, але щоб мати можливість дивитися всі виступи, слухати кращих майстрів і дізнатися від їх неоціненного досвіду.



За кілька років Нетребко став провідним солістом театру. І незабаром разом з фортепіано пішло на тур в країнах ближнього та далекого зарубіжжя. А після вистави «Війна і мира» на сцені опери «Нью-Йорка митрополита» вона розповіла про новий суперзір.

р.

З 2008 року Анна Нетребко отримала назву Народного артиста РФ. У 2010 році отримала нагороду «Золота Грамофон» за пісню «Голос» виконав дует з Філіпом Кіркоровом.



ҐеттиІмєс виконав атем Олімпіади в Сочі на церемонії відкриття ігор. А у липні 2017 року Журнал Forbes визнано співакою як лідера рейтингу російських митців.

25 лютого Анна Нетребко взяла участь у прем’єрі опери «Турандот» на сцені Маріського театру під керівництвом Валерія Гергєва.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта: @anna_netrebko_yusi_tiago



Оперний дива планує повернути на сцени європейських театрів. Але недавно я дізнався, що деякі з них будуть вимагати, щоб солісти виступали в масках.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта: @anna_netrebko_yusi_tiago



Вважаю це злочин проти здоров’я співачки, це непристойна до легенів, серця та голосу! Я особисто відмовляється від таких умов і протесту, сказав Netrebko.

р.

GettyImages Більшість абонентів Netrebko повністю підтримав її. Деякі люди щиро вірять, що такі нововведення є молотою митців.



Поза «Ложки» Інші цитують зарубіжний досвід. Наприклад, замасковані члени хору Westminster Abbey були співати з минулого року. І для багатьох популярних виконавців маски стали виразом протесту і невід'ємною частиною образу скрипта до епідемії коронавірусу.

Зірка! «Уважно вірити, але опера все ще існує!» – це те, як німецький прес відреагував на прем’єру опери «Дон Карлос» за участю Анни Нетребко на знаменитому сцені театру Семпера в Дрездені. «Вся сцена дається Анни», читає заголовок газети Süddeutsche Zeitung.



За словами співачки, що надходить на сцені після довгого карантину та переданого в 2020 році COVID-19 для неї особисто «свідомий музично-психологічний тест».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пошта: @anna_netrebko_yusi_tiago



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Причиною є нові правила, які забезпечують дотримання дистанції між гостями, аудиторією та спікерами. Отже, перші 5 рядів тепер залишаються порожніми, а аудиторія стоїть в шаховому порядку.

12 березня Ганна Нетребко зірватиме у виробництві Віденської державної опери на базі Тоска Пучіні. Довгий час залишаються строгі обмеження карантину в театрах. Але незважаючи на це, ми хочемо, щоб Анна Юріївна в подальшому успіху. Після того, як парафреція цитує з фільму «Тільки старі люди йдуть до бою», ми можемо сказати: «Імпіа все транзисторне». І музика назавжди!

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное