Володар пояснив, як Архангельський борщ краще України і як варити велику каструлю одночасно

Відомий український борщ завоював багато сердець по всьому світу. Як тільки вони не варять цю страву: з м'ясом, з або без птиці, з чорносливом і навіть з рибою. Сьогодні, однак, редакційна колегія "Сайт" Покажи вам, як приготувати борщ з буряками в Арміналі, які, безумовно, затьміть всі раніше відомі рецепти першої страви.

р.

Приготувати Архангельський борщ не складніше, ніж його класичний варіант. У той же час його інгредієнти дають страву просто блискучий, незабутній смак! Вся родзинка в поєднанні ароматного яловичого бульйону з вареним брикетом, овочами, солодким перцем і чорносливом. Я не можу чекати, щоб спробувати це, я можу я?

інгредієнти
  • 1 яловичина гомілка
  • 150-200г відварений свинячий брикет
  • 2 л води
  • 1 лавровий лист
  • 250-300г кваше
  • 1 картопля
  • 2 буряки (маленькі)
  • 0,5 цибулини
  • 2 морква
  • 1 помідор
  • рослинно-масляний
  • 60г чорнослив без кістки
  • 400г квасоля консервованих
  • гострий перець (за смаком)
  • 0,5 ст.л. сухого часнику
  • сметана (за смаком)
  • перець чорний (за смаком)
  • сіль (за смаком)
  • кріп, петрушка, cilantro (за смаком)


Підготовка
  1. Перш за все, поміщаємо гомілку в каструлю, кидаємо лавровий лист і заливаємо воду, повністю закриваємо м'ясо. Поставте горщик на плиту. Готовий відвар проціджують через невеликий сито або марлю.



  2. Бджоли попередньо запечені в фользі, а потім натирають на великій тертці. Натираємо моркву на невеликій тертці, виріжте цибулю на невеликі кубики. Сауеркраса також краще дрібно пом'якшувати так, щоб в майбутньому довгі шматки не повісили з ложки. Нагріваємо каструлю, заливаємо рослинне масло і пропускаємо цибулю. Суцільно за смаком і, як тільки цибулю виходить коричневим, відправити моркву до нього. Ми повинні перемішати все періодично. Коли овочі обсмажені, покласти в сковороду кип'ячену брикет, нарізану невеликими кубиками.





  3. У бульйоні. Пробити І відварюємо його на середньому вогні. У цей час натираємо помідор і надішлемо на каструлю з овочами і брикетом, трохи збільшуючи вогонь. Як тільки надлишок вологи листя обсмаження, додати натерті буряки до сковороди і добре перемішати.



  4. У вже вареному бульйоні з капустою кидаємо нарізану картоплю і варимо її не більше 15 хвилин. Після цього кладемо обсмажені овочі в каструлі. Потім процідити рідину від консервованих бобів і відправити її на вже майже готовий Архангельський борщ. Далі додайте нарізану чорнослив.



  5. І плюютьПри бажанні можна додати подрібнений гострий перець і сухий часник. Зробивши це, відключіть вогонь і дайте борщ настоятися не менше півгодини, або навіть краще - всю ніч, щоб всі смаки і аромати в сковороді «змащені». Перед подачею рекомендується доповнювати борщ зі сметаною і зеленню.







Яка родзинка підпису борщу? Вони поділяють свої кулінарні секрети в коментарях. Зауважте цей оригінальний рецепт для улюбленої страви. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное