Вечірній вечерий салат прокинувся вранці принцеси

«Що легко і смачно варити на святковому столі?» ви попросите мене. І я кажу, «Приїжджайте до магазину копченої курки, кукурудзи і моркви в корейці!» Салат «Дінер» За рецептом Ольги Мавей виходить така весна, сонячна, з зеленою. Дуже дякую за 8 березня!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки салатВін зникне з столу в хвилину!



Салат дайнер Інгредієнти
  • 1 цибулина
  • 6-7 штук лофа
  • 150г кукурудзи
  • 250г морква в корейці
  • 250г сировинний курячий груди
  • майонез і сіль за смаком
  • Малкa


Підготовка
  1. Отримайте тріщини, які готові першими. Наріжте лофа кубиками і покладіть її на сковороду. Посипати трохи хліба рослинною олією. Трохи висихати хліб в духовці до стану тріщин. Паска періодично так, щоб хліб не спалював.



  2. Очистити лушпиння і подрібнити його дуже дрібно ножем. Залийте цибулю окропом і залиште на пару хвилин, щоб всі гіркоти вийшли з неї. До речі, можна додати не білий, але червоний цибуля, якщо є, це дасть солодощі в салат.



  3. М'ясо можна приймати будь-яким, але краще для цього салату використовувати копчену курку, з неї салат виходить пряний. Наріжте курку невеликими шматочками, трохи більше кукурудзи. Додати кукурудзу в м'ясо. р.



  4. Не різати кропу занадто дрібно. Також додайте в чашу салату. Морква в корейці може бути готова або варена самостійно. Додаємо в салат моркву і цибулю, попередньо зливаючи зайву вологу. Це допоможе сито, немає точки натискання цибулі, тому вона може перетворюватися в гриб.



  5. Додайте приблизно 2 столові ложки майонезу. Трохи солі і добре перемішайте салат. Перед подачею додайте креветки в салат. Ще раз перемішати, а зверху ще злегка потріть салат з трісками.



  6. Це, Корейська морква салат А курка готова. Бодибилдерши!





Для ознайомлення з методикою приготування цього салату, дивіться відео кухар-канал Ольга Матвій. Всі рецепти красивої Оленки вперше приходять!

https://www.youtube.com/watch? v=3MiB-uW65mc

Порада редакційної колегії А для десерту Пропоную приготувати шоколадний фундан за рецептом гіпсової Галини. Смачний французький десерт, який можна приготувати всього за 15 хвилин!



Салат «Дінер» Ольга Матвей рецепт Він виходить соковитим, ситним, пряним. Ви можете підготувати його до будь-якого свята, але я підготую його до 8 березня. Мені дуже подобається, що рецепт якомога простіше, без зайвих полос. Смак салату високий. Дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное