Лази «Наполон» за рецептом спокусника Ольга Матвей

Щоб порадувати родичів з чимось смачним, вам не потрібно свято. Pecu lazy "Наполон" шар-сухийКоли ви хочете. Я вдячна Оленці Матвей за рецепт: торт вийшов перший раз навіть у чоловіка, і це, до речі, був дебют на кухні!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися рецептом для швидкого і смачного Торт Наполеонй Ви можете взяти готові тістечка з магазину, або ви можете приготувати тісто для манжету самостійно. Торт смакує хрустким, а його ніжний крем розтопиться у роті!



Лази "Наполон" від готового шаруватого тіста Інгредієнти
  • 800г ply (східний) тісто
  • 500 мл крему (33%)
  • 200 мл згущеного молока
  • екстракт ваніліну або ванілі за смаком


Підготовка
  1. Поставте готове тісто на змащений борошном стіл. Заміряйте смуги тесту за шириною форми для випічки. Ольга Matvey радить взяти квадратну форму 22 сантиметрів. Грубий рулет, а потім за допомогою лінійки нарізають на смуги 1,5-2 сантиметрів.



  2. Піднос покривається пергаментним папером, а потім викладають смуги тіста на ньому в шаховому порядку на відстані приблизно 1,5 см. Випікайте тісто в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 12 хвилин.



  3. Кріплення готового крему з холодильника до пишної піни. У збитому вершки залити конденсоване молоко також з холодильника. Додати деякі екстракт ванілі або ваніліну. Зробіть його гарним міксером до однорідності.



  4. Дно квадратної форми для випічки покривається пергаментним папером. На дно ручного миття викладають 2 столові ложки вершки, рівномірно розподіляють по дну форми. На вершки прокладають перший шар труб з листового тіста. Потім рівномірно розподіліть 2-3 столові ложки вершки знову. І знову труби необхідно викласти в тому ж порядку, як і перший шар. Продовжити до заповнення всієї форми. Верхній шар вершки! Готовий торт у вигляді покласти в холодильник не менше 3 годин, або краще вночі.





  5. Частина труб, які залишаються, потрібно подрібнити в блендері до стану крихт.



  6. Уранці з ножем вийняти торт з форми, змастити сторони торта з залишками крему. Добре, потім посипаємо боки і верхню частину торта крихкістю.



  7. Це, лаціна Наполеон готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал Ольга Матвій. Всі її рецепти здивовані!

https://www.youtube.com/watch? v=gK5YJvkolj Я

Я пропоную всім цікавим людям дізнатися про гастрономічні ковдри великого Наполеона Бонапарта і як Наполеонський торт відображає характер імператора. Вони зайняли міста і винайшли нові оригінальні страви!



Обов'язково запікати ледачий Наполеон від готової продукції шар-сухий за цим рецептом! Крем смакує як злегка розтоплений морозивом. Я люблю його більш ніж заварити, і варити швидше і простіше. Я зроблю торт ввечері, і вранці я вже люблю свій смак.

О, Ольга Матвій, знову радий простим, але такий чудовий рецепт делікатесів. Збережіть собі швидкий рецепт!

Вам подобається торт Наполеон? Поділіться вашим улюбленим рецептом торта з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное