Чи повинен я дивувати, якщо мій чоловік не змогла 8 березня?

Життя після шлюбу є проблемою для багатьох. Тим не менш, якщо ви не проживали під одним дахом. Настає період, коли потрібно дізнатися про всі звички і звички чоловіка і вводити його до себе. Однак цей процес не завжди йде гладко: ви просто повинні прийняти і перенести щось. Однак навряд чи можна назвати таку модель здорових відносин. У цьому випадку Як досягти взаєморозуміння в сім'ї?



Сьогоднішня історія - яскравий приклад цього. як ней Ми сподіваємося, що ця історія про бідну жінку буде служити харчуванням для думки. І якщо ви впізнаєте себе в героїні, нехай це буде початкова точка для змін вашого життя.

Я почав жити з чоловіком прямо після весілля. В першу чергу ми звикли до нового життя. Ви знаєте. Але було важко, тому що Андрій має дивні звички. Наприклад, він ніколи не з'їжджає вчора їжі.



Ми працюємо в повному обсязі, але я отримую вдома трохи до того, як він робить. Після роботи я відразу ж стояти на плиті і зробити свіжу вечерю, інакше мій чоловік не буде їсти. Ми говорили про це багато разів, але Андрій неприпустимо. Я вирішив ще раз не піднятися і просто варити щодня, але трохи трохи.

8 березня я хотів зробити вечерю. Я думав по цікавому меню, придбали всі продукти, і почав готувати рано вранці. Пара салатів, запечена м'ясо, грибний пиріг, чорниця ... Я не мав часу, щоб подивитися, це був вечір. Як звичайно, він сів на столі в тиші. Ате, отримав і зліва. Я не скажу подяку!



Він ніколи не подякував мені за їжу. Для мене боляче, але тепер я просто приймаю його. Однак, в той день я був відхилений іншим: він не тільки не сказав подяку, але навіть не привітав мене на свято! Він не скаже одне тепле слово... Чи є це нормально?

Наступного дня ми мали маленьку партію на роботі. Наші чоловічі колеги налаштовують стіл, підготовлені подарунки. Я вирішив залишатися на той час, я хотів витрачати час на хорошу компанію. У нас була вечеря в домашніх умовах, так що багато їжі залишалися. Я думав, що мій чоловік не змусить скандал і з'їсти селебраційний шматок м'яса від холодильника.



Але не сталося дива. «Чи ти?» Ніщо їсти в будинку! Чи варто робити вечерю для себе або чого? В горлі я міг ледь спокушати себе так, щоб не лопнути у сльози перед колегами. З них, Алла, почула мій чоловік і був дуже дивним.

«Я завжди готую протягом декількох днів, щоб не приклеїти плиту після І якщо мій чоловік не схожий на щось, він не може їсти, я не змусив його. Нехай він варить. Іноді він робить вечерю для всієї родини. Може бути, ви можете запропонувати свій власний варіант, занадто? Вона сказала Алла.

р.

«Ви знаєте, Андрій невірний. Я сказав йому сто разів і спробував зрозуміти його. «Ні, я спробував захистити себе. Колега дивилася на мене змістовно і сказав: "Лена, він актор, як це, тому що ви дозволите йому це зробити". Якщо він не схожий на щось, нехай йому замовити їжу в домашніх умовах. Ви жінка, не скребковий кінь. й

Я завітав мужність і мужність мого колеги. Але я не можу це зробити. Я приїхала додому після вечірки і зробила свіжу вечерю. Я б хотів би уявити, як сердитися мій чоловік був, якщо я не був. Можливо, потрібно змінити щось в житті.

Редакція Як досягти взаєморозумінняЯкщо ви не можете чути? На жаль, розмова між двома людьми не завжди допомагає їм зробити i. Якщо ваш чоловік ігнорує ваші запити і поведінить споживача, можливо, це просто не ваш чоловік.



Іноді дуже складно розібратися в собі. Спеціаліст, сімейний психолог, може прийти на допомогу, який відкриє очі на багато речей. Або ж, можливо, він заощадить вашу шлюб, розмовляючи чоловіка і намагаючись зрозуміти його. Головне не мовчить і не ковтати сльози, але говорити про проблеми.

Ви знаєте, як досягти взаєморозуміння в сім'ї? Поблизу діляться своїми думками в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное