Я починаю рецепту за запитом американського мами-право, кекси отримують з дорогого ресторану.

На кав’ярні розпочато все, коли я спробував виготовлені манжети. Вони були настільки повітряні і м'які, що протягом тривалого часу я не можу приготувати щось навіть приблизно так смачно. Не доки я знайшов цей рецепт. Вирізати торти в прес-формах - це безважна і плаваюча насолода в роті, яку я кохаю від самого першого шматка.





Торти торти в прес-формах Інгредієнти для тесту
  • 200г борошна
  • 150г цукру
  • 150г вершкове масло
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 150 мл молока
  • щіпка


Бавовняні кремові інгредієнти
  • 500г сир
  • 100г цукру
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. крохмаль
  • фургон


Підготовка
  1. Надішліть в простору чашу молока, цукру, яєць, розпушувача, борошна, м'якого масла і солі.
  2. Змішайте все з міксером, щоб зробити досить рівномірне тісто.


  3. Для приготування сирного крему змішайте сир, цукор, яйце, ванілін і столову ложку крохмалю.


  4. Збийте суміш з блендером в пастучий стан. Поставте її в цукерковий пакет. Якщо ні, буде робити простий пакет з вирізним кутом.


  5. Покладіть паперові кондитерські вироби у формі кекса.
  6. Я спочатку хотів чашки, щоб мати більш м'який крем, ніж основи. Тому він доданий тільки 1,5 ст.л. тесту на форми. В результаті вони повинні бути заповнені не більше третини.


  7. Тепер беремо кондитерський пакет і заповнюємо престоли запеченими над тісто.
    8928397

  8. Заради експерименту я заповнила деякі стаканчики з рубленою бананом, і вже додали вершки. Моя сина подобалася чашками краще.


  9. Надішліть стаканчик рівномірно в духовку. Десять хвилин слід запікати при температурі 180 градусів. Потім температура повинна бути зменшена до 110 градусів і запікати ще 25-30 хвилин.
  10. У мене є 12 склянки уніформи. Але інгредієнти вистачало для всього 24 штук. Так я запечені кекси в два раунди.


  11. Млинці в прес-формах готові. Смачні та успішні кулінарні експерименти!




Теплі кекси виявилися ніжними, як м'який зефір. Надаючи їм просто бомба задоволення. Одна справа погана: робити це невеликими шматочками практично неможливе, тому навіть 24 кекси прослужать дуже короткий час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное