Як запекти хліб до господині, який не гармонує з дріжджами

Купую хліб в магазині. Але хліб в пакеті не встиг лежати протягом трьох днів, так як він почав цвіль. Я кинув половину лофа хліба. Тоді я вирішив, що я не ходив, як це ще більше, я повинен спробувати зробити хліб самому. Я не друзі з дріжджовим тісто, тому я спробував хліб без дріжджів в домашніх умовах. І ви знаєте, що? Він був дивним. Я запікаю свіжі лофи і не може бути щасливим, це смачно. Я хочу поділитися 5 улюблених рецептів з вами.



Невинний хліб в домашніх умовах Хліб "Віллаж"

інгредієнти
  • 1кг грубого борошна
  • 1 л води
  • 2,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Підігрів води до 40 градусів. Замочити борошно і перемішати його теплою водою.
  2. Покрийте чашу тесту кришкою і залиште тісто в теплому місці на 6-8 годин. У той час він буде підніматися.
  3. З ранку додайте сіль і 250 г борошна до вирощеного тіста. Коли тісто однорідний, перемістіть його в форму випічки і закрийте його харчовою плівкою.
  4. Залиште форму тесту 1 години в теплому місці.
  5. Після години запікати хліб на 150 градусів 60-90 хвилин до готовності.


Сендвіч хліб

інгредієнти
  • 450г пшеничного борошна
  • 350г кукурудзяне
  • 300 г марин
  • 2 ст. цукру
  • 250г сметана
  • 1 яйце
  • 3 ст.л. оливкової олії


Підготовка
  1. Змішайте пшеницю і кукурудзяне борошно з листям. Додати сметану, цукор, яйце. Змішайте однорідне еластичне тісто.
  2. Змастити форму для випічки оливковою олією. Краще взяти форму ще, так як хліб буде вдвічі при випіканні.
  3. Поставте хліб в 60-градусну духовку на 4 години. Потім збільшити температуру до 190 градусів і запікати хліб ще 40 хвилин.


Кефірні бункери 411868

інгредієнти
  • 750г борошна
  • 600г латунь
  • 500мл кефір
  • 100 мл рослинної олії
  • 0,5 ч.л. соди
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Змішайте борошно з висівкою, додайте соду і сіль.
  2. Змішайте кефір і рослинне масло в окремому контейнері. Потім з'єднайте рідкі і сухі інгредієнти, перемішайте тісто.
  3. Розділіть тісто на рівні частини, утворюючи кульки.
  4. Накрийте сковороду хлібопекарським папером і покладіть тісто зверху.
  5. Випікати бункери в духовці нагріти до 200 градусів за 15 хвилин. Потім поверніть кульки на іншу сторону і запікайте ще 15 хвилин.


Латенський хліб

інгредієнти
  • 250г пшеничного борошна
  • 100г житнього борошна
  • 3 ст. л.
  • 2 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 100 мл води
  • щіпка
  • 1 ч.л. оцту
  • 5г сушені зелені
  • чилі
  • часник


Підготовка
  1. Змішайте борошно, цукор, перець, сіль, висівки і вершкове масло в глибокій чаші.
  2. Змішайте однорідне тісто, поступово додаючи воду невеликими порціями.
  3. Вимкніть соду оцтом і додайте її до тесту.
  4. Обкладинка горщика з пергаментом і маслом його.
  5. Покладіть тісто на тісто і виправте його. Зверху прикрасить тісто часником і сушеною зеленню, посипаємо перець і сіль.
  6. У духовці нагрівають до 180 градусів, запікають хлібом протягом 20 хвилин до золотистої скоринки.
  7. Візьміть хліб з духовки і дайте охолонути при кімнатній температурі.


Хлібні коржі

інгредієнти
  • 300г борошна
  • 150 мл води
  • 1 щіпка солі
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ч.л. оцту
  • 1 яйце


Підготовка
  1. Запитайте на борошно і додайте сіль. Зробіть депресію в борошні і додайте соду, оцет, 2 рослинне масло.
  2. Змішайте м'яке тісто і накрийте кухонним рушником. Додайте тісто на 10 хвилин.
  3. Розбавити тісто на рівні частини і розкачати кожен шматок товщиною 1 см.
  4. Покладіть заготовки на чаші і змастите тістечка збитим яйцем.
  5. Випікайте коржі на 180 градусів 15-20 хвилин до золотистого кольору.


Рецепти здаються так просто, що я хочу зробити домашній хрусткий хліб. Ви робите домашній хліб? Поділіться улюбленим рецептом для м'якого хліба в коментарях. Добрий день і хороша їжа.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное