Чоловік сміється, що я отримав занадто багато, але воліє виправити ситуацію не залишається

Чи може ходити чоловік змінить свою поведінку, якщо він намагався досить важко і які шанси перевернути токсичні стосунки в праву? Давайте подивимося на ситуацію на прикладі нашого читача Людмила, який поділився своїм особистим оповіданням співвідношення з такою людиною, і намагайтеся зрозуміти це питання разом.

Остання неділя Люда провела прибирання, приготування та інші побутові хори. Як і кожна попередня неділя за 8 років. З колишньої романтики, яка влаштована на вихідні, чоловік Ваня, не залишає сліду. Єдині спогади, які освітлювали її самотність під час чергової мийки.



«Для того, щоб бути різними ... Люблю мене, Людмила зважена, розмістивши на хвилину в кухонному вікні трохи відпочити. “Я був різним,” раптом спалахнув на неї. «Хлопний тонкий і елегантний, завжди з життєрадісним посміханням. Що? Я в повній мірі, я не дотримую зовнішній вигляд, особливо мода. Права Ванья говорить, повністю запустив себе матір ... — а потім повернулася до своєї самофлагації Луда.



І тоді наш героїн послав себе за всі проблеми, які виникали в її відносинах з чоловіком, Іван був веселий з одним з його нових пристрастей. Той факт, що чоловік з'явився на боці протягом декількох років поспіль, Людмила знала. І не дивно, що я думав, що це мій недолік.



Вона, безумовно, спробувала змінити все. Наприклад, два тижні тому я вирішив прийняти мій образ, щоб відновити інтерес мого чоловіка. Вона купила яскраву помаду, мереживний півень і дав половину її зарплати до стильного укладання. Я шукав сюрпризу чоловіка.



Я просто не оцінив сюрприз. Тільки сміхався, застрасно вигадуючи, що його дружина не була в ті роки носити такий яскравий макіяж. А коли Луда запитала, що він думав про її наряд, тільки з подразненням він відповів, що він був голодним і він не подбає тепер про її "бабисті".



Тож наш героїнський народився ще один комплекс. Якщо раніше вона думала, що вона могла виправити все, тепер вона розуміла, що її час був пропущений, і вона буде просто мати прийти до умов з поточним станом справ.



«Чому не просто відійти від скрабу?» ви можете запитати. Ну, насправді, це завжди важко залишити, ніж в словах. Сама Людмила не розуміла, що проводила її. Чи є це любов, або звички, або страх зміни. «Чому він є, її Ванечка так само, так добре. Де вона без нього?

Причиною змін є найбільш поширена причина, що люди продовжують кип'ятити в каульдро токсичних відносин. І це не дивний. Через кілька років життя разом ви стаєте так прикріпленим до людини, що він практично стає частиною вас. Ви бачите в ньому свої риси, ваші звички і ви не хочете втратити когось так близько. Тому що вам не доведеться ламатися з ним, але з собою. Завжди важко залишити ваші щасливі спогади.

Але коли момент приходить до усвідомлення того, що зв'язок з людиною приносить вам тільки біль, ви все одно повинні прийняти цей крок. Що кажуть, що любов, коли ви боретеся до кінця. Але ніхто не говорить про те, що кінець є. Кінець життя? Як у цій грі: "У радості і в сухарстві, до смерті, доки не сталося?" Я ніколи не хотів, що слово. Я вірю, що якщо один партнер стає причиною граната, то інший не доведеться тягнути цей ремінь до перемоги. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное