У 40 днів пізніше є посилання на небо.

Йдеться про те, що він провів своє життя у відтінку. Він не досягав нічого, живий якось і не приносить користь іншим. На жаль, така поінформованість не може приїжджати в дуже молодий вік. Тексти пісень, а це означає: Ви сидите там, чому я поставив шахту. після?



Редакція "Сайт" Хочу зрозуміти, чому це відбувається. Ми не будемо судити всіх. Світ і суспільство розвиваються занадто швидко, щоб зробити висновки. Ми не можемо поділитися цим сюжетом.

Тільки після 40 днів зробив Любу даре, щоб повернутися до життя. батькоЩоб перейти через речі. Мій dad's був пішов протягом декількох років, і мій мама пішов тільки через місяць тому. Батьки жили в великому будинку в досить багатолюдному селі, але він раптом став темним і дивним. Люба весь цей час жив з другом, і сьогодні вирішив провести ніч.



Є багато речей, які залишилися в пустому будинку. І так назвав секретну кімнату, яка під час життя моєї матері діяла як репозиторій, доступ до якого навіть мій батько не мав. Що я можу сказати про себе любові? Тепер вона могла б виходити. Ось Мама в руці. Я не знаю, чому мої пальці ховаються.

Навколо натиснув замок і Люба впало в святі свят. Після того, як час, Дад зробив його тут. шемалеІ тепер вони мали всі сімейні речі на них. Нижче жінка виявила дві великі латуні оббивають передреволюціонарні груди. Що ви знайдете на цих полицях?



Любі батьки були жахливо бояться бідності, тому вони перетягували все, що здавалося б, цінують їх склад. В основному багато тканин, багато рушників. постільДеякі сукні, сукні та блузи. Все це влаштовано на полицях і грудях в очікуванні деяких «кращих» разів.

Коли Люба виросла і попросила щось вишукане до клубу, її мама часто відмовлялася, але іноді вона отримала щось смішне з бункерів. Я хочу носити себе. Вона здивувала, що її дочка виросла так швидко, і ця сукня була недостатньою для неї. Вона сказала: «Ви збираєтеся одружитися, ваша дочка зійде. й



Люба не одружилася. Після школи, її батьки найняти роботу тут в офісі, в той час як всі визначні пам'ятки села, водоростей багаті, зліва. Тільки Ванка да Санка залишилася, згідно з мамою і татом, як ляка. Ось як вирушили весь час. Вони жили скромно і якби в резерві. Навіть гроші намагалися не витрачати особливо, подаються на їх фермі.



І виходив Люба в офісі до пенсії, всі зали, які були, батьки розгубилися, і коли вони пішли, Люба була повністю самостійна. У вакуумі. У номері повні полки набиваються різними речами. Щось вже носила час від часу, стала непридатною. Я також знайшов колекцію дітей, які збираються для майбутніх онуків. Я кричав. Де зараз приходять?

Звідти, що решта кинули. Знайдено золото в кавовій коробці. Шукаю гроші, я знав, що мій мама ховався кудись. Звісно, вони знайшли, коли Люба в'яжемо килимок під ногами. І вони вийшли з деревини, і вони вийшли з одного з них. Американські рахункий Не заплутані інші трикутники. І є гроші. Я хочу, щоб дати йому своєму сусіду. Удачливий я не зробив його.



Для квартири в обласному центрі запрошують батьки. І тепер Люба живе в цій квартирі. Шість років - не батьки, ні діти, ні онуків. Відходи життя. Він був схожий на те, що життя на утримання. Для цього Коли це краще. Чи буде там більше, що краще? Це історія.

З редакційного офісу час був так, люди бояться залишатися з нічого. Дочка також була створена. Це дивний і сумний, щоб бути самотніми на 60 з важкою реалізацією, що нічого попереду. Як нормально жити з цими думками? Ми знаємо, що Люба часто йде на річку, прогуляє по місту, якби намагатися дихати повітря. І будинок-хаус Порожня в с. З її секретною кімнатою і грудями...



Життя після Немає ніякого способу відкласти. Якщо у вас є поради для Люби, то напишіть його в коментарях. Може бути, ця жінка все ще встигла вірити, що є кольори в житті. Читати далі про те, чому так важливо спиратися на свою силу і як змінити вашу долю. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное