Печиво, що друг ate розлучення без змін на малюнку

Під час очікування яскравого свята Великодня, будь ласка, чоловік і діти з випічкою без яєць і молочні продукти. Особливо любив мій дім худий вівсяний рецепт печива Тетяна Щилко.

Випічка на пшеничній борошні, потім на кукурудзі з додаванням рисового борошна. Печиво закінчуються трохи різними, з пшеничного борошна видається як, ви знаєте, м'який і ніжний. І з заміною для кукурудзи - крихка. Дуже смачні і модно солодкі!

Сьогодні видання. "Сайт" Як швидко приготувати і легко худий від бюджетних товарів. При бажанні можна додати журавлину, вишні, мигдаль або шоколад!



Lent вівсяні печиво Склад
  • 100г пшеничного борошна
  • 45г кукурудзяний
  • 50г рис борошна
  • 50г цукру
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 90г вівсяний
  • 65 г яблучного пюре (можна "апп-банана")
  • 1 ст. л. мед
  • 80мл рослинне масло
  • 40г мигдалю, сушені вишні або білий шоколад
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 25г сушені журавлини
  • щіпка
  • 30г корицю (необов'язково)


Підготовка
  1. Для першого варіанту з борошном необхідно подрібнити миттєве вівсяне в блендері. У зручній мисці змішайте яблучне пюре ( Автор рецепта Тетяна Шпілько, раджу взяти з дитячого харчування) з цукром, ванільним цукром і медом. Також заливаємо рослинне або кокосове масло без аромату. Зверніть увагу, що це яблучне пюре, яке замінює яйце в рецепті.





  2. Додайте щіпку солі, розпушувача і корицею (за бажанням). Перемішати до однорідної, а потім залити суху масу в рідину. Стирайте знову, потім додайте подрібнені пластівці.



  3. При бажанні висушена журавлина можна додавати в тісто. Поміряйте його на однорідність. На сковороді накривають пергаментним папером, викладають кульки з тіста. Діаметр близько 4 сантиметрів. Для формування кульок можна використовувати столову ложку, але ще зручніше взяти тісто ложкою для морозива, якщо у вас є її. 15-16 печива.

    р



  4. Печиво випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 12-15 хвилин.



  5. Для опції печива без борошна в чаші блендера злаки Додайте горіхи (майбе мигдаль або горіхи). Подрібніть його вниз. З рідкими інгредієнтами виконайте те ж, що і в першому варіанті. Замість борошна візьміть третій стакан кукурудзи і третій стакан рисового борошна. Рисове борошно краще взяти цільне зерно. Також додайте сіль, розпушувач і корицю. 57183618



  6. За смаком краще додати сушені вишні і білий шоколад до цього варіанту печива. Вам не потрібно нічого додавати. Просто візьміть печиво виделкою або силіконовою лопаткою. Bake на 180 градусів за 12-15 хвилин. р.



  7. Ось і варіанти. вся в соку Готовий. Бодибилдерши! 116584





Прочитати рецепт докладніше, дивитися відео з кухар-канал Тетяна Шпілько. Вона не має рецепта - шедевр, який можна легко втілювати в домашніх умовах!

https://www.youtube.com/watch? v=82vhfLC2qI

Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити cookie пісного банана. Процес не в будь-який час, бананові печиво без заборонених інгредієнтів для швидшень готують всього за сорок хвилин. Все, що залишається, щоб отримати стиглий банан, все інше, ймовірно, вже під рукою.



Ніжні вівсяні печиво за цим рецептом мають принадний смак пряників і аромат завдяки корицею і меду. Ну, якщо ви не хочете купити Чистий Від дитячого харчування підготуйте себе. Для цього можна випікати яблука без шкіри і насіння коробки, і ви отримаєте натуральний яблучний пюре. Я роблю! І відрегулюйте цукор за смаком.

Я також хочу відзначити, що печиво є низькокалорійними. Перевірити на мій друг, хто ate цей розлучення cookie. Він за місяць, і не вплине на фігуру!

Люблю тебе. свінгери? Ви гона варити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное