Російські скейтери, як погані, щоб взяти по всій тумбі на Кубку світу

Цього року. Російські одиночні ковзани В рамках Чемпіонату світу з фігурного катання взяли участь всі почесні тумбочки. Новини тріумфальної перемоги поширилися по всьому світу. Це перший раз в історії Росії! Сьогодні редактори хочуть поговорити про юних спортсменів і їх шлях більш детально.



Чемпіонат світу з фігурного катання відбувся з 22 по 28 березня в столиці Швеції, Стокгольм. Але через поточну пандемію у світі організатори заходу не дозволили глядачам відвідати арені. Тим не менш, це не завадило російські ковзани, щоб дати 100% і показати себе в кращому світлі.

Габаритний зображення

Поза «Ложки» Анна Щербакова Перше місце зайняла 17-річна Анна Щербакова. Незважаючи на свій молодий вік, дівчина зуміла виграти багато перемог на чемпіонатах Європи і Росії. І це не дивно, адже вона почала фігурне катання як маленька дівчина! вона була лише 3,5 років, коли вона вперше стежить на льоді.

У 2017 році Щербакова зламала свою ногу, і вона зайняла її шість місяців для відновлення. На щастя, тривалий період реабілітації не поламав скейтера. У зв'язку з тим, що у лютому 2018 року спортсмен виграв фінал Кубка Росії.

р.

Поза «Ложки» Анна не тільки виграє конкурси, але й налаштовує свої персональні записи. Наприклад, один раз вона виконала каскадом чотирикутної люти і потрійної петлі. Крім того, вона стала першим скейтером в історії для виконання 2 квадроциклів в одній програмі.

Перемога чемпіонату в Стокгольмі ще один крок до цілей спортсмена. Віночок не виросте. Точно. Я повертаюся в навчання таким же чином. Особливо після цього Кубка світу я ще більше мотивації до роботи, говорить Щербакова. Зробляючи молоді ще перемоги і нові висоти!

Elizaveta Tuktamysheva - 24-річний однокутник. Цього року отримала срібло в Стокгольмі. Має величезну кількість перемог, включаючи перше місце на Кубку світу 2015 року.



Поза «Ложки» Дівчина вперше встановлює стопу на льоді у віці 5. Яка роль стала батьком, який відігравав футбол протягом тривалого часу. Її батьки ніколи не змушують її грати в спорт. У спортивних колах юна Єлизавета була прізвища «Діти продиги». Як 12-річна дівчина вже знав, як виконати дуже складні елементи.

Коли фігурний ковзанець був 10 років, відомий тренер Alexei Mishin запросив її приїхати до Санкт-Петербурга на стажування. В результаті дівчина почала займатися навчанням в іншому місті, а потім просто переїжджає до неї.

р.

У серйозних змаганнях займали участь у конкурсі GettyImages Tuktamysheva. Але вікові обмеження настали на своєму шляху. Коли вона була прийнята до категорії «дозволити» перемога знизилася на дівчину. Крім того, вона зуміла обійти такі досвідчені ковзани, як Джоанні Рочетт, Акіко Suzuki та інші.

Після оголошення результатів у Стокгольмі Елізавета Туктамишева кричав: Я думав, що через падіння я втратив всі шанси на медаль. Саме тому прийшла така потужна реакція. Я думав, що я не бачу себе. й

Олександр Trusov Бронзова медаль на чемпіонаті отримала Олександр Трусов. 16-річному катанні народився в сім'ї спортсменів, тому її доля була ущільнена. У віці 4. За 12 років на ковзанах вдалося отримати величезну кількість нагород.



GettyImages Trusova легко виконує складні технічні елементи. У зв'язку з цим вона виграла як юніори, так і дорослі змагання. Крім того, вдалося встановити кілька світових записів. Крім того, спортсмен потрапив у книгу рекордів Гуіннесса для виконання квадроциклів, блиску та фліпу.

У спортивних колах дівчина називається стрибком фігурного катання. А вболівальники назвали його «російське рокет». Я впевнений, що її рейс буде якомога швидше. Ми хочемо, щоб ковзани ще більше висоти і перемоги!

Фігурне катання є одним з видів спорту, які я захоплюся з дитинства. Я пам'ятаю, як збуджусь, я був дивитися конкурс на телебаченні. Але красиві скейтери і скейтери тепер викликають бурю емоцій, а їх трюки ще здаються щось неймовірне.

https://www.youtube.com/watch?v=-G5xQeKc4RE

Ну, я рекомендую вам насолоджуватися казкою льоду. Я не знаю, що це зробити!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное