Віденський тісто, з якого отримують торти всім, щоб заздрити

Вже в повних гойдалках для Великодня 2021 року. Дуже важливо знайти хороший перевірений рецепт Великодніх тортів. Найсмачніший торт для Великодня приходить з віденського тіста. Випічка з нею м'який і ароматний. Тому я часто запікаю бобових з цього конкретного тіста, і тістечка обов'язково для кожного року.

Р

Зварювання віденського тіста не складне, проте час його приготування доведеться пристойно провести. Все через бродіння. Але можна приготувати для такого свята поспішати?



інгредієнти
  • 250 мл молока
  • 400г цукру
  • 150г вершкове масло
  • 30г дріжджі
  • 3 яйця
  • 750г борошна
  • 0,5 ч.л. солі
  • 10г ванільний цукор
  • 100г родзинки
  • 50г кандид
  • 2 ст. л.
  • 1 ч.л. желатин
  • 1 лимон
  • Кошик


Підготовка
  1. У глибокій ємності збити 3 яйця і 250 г цукру з королою. Потім посипаємо вершкове масло і додаємо до яєчної маси. Необхідно взяти гарну олію, не менше 80% жиру. Проведіть все для однорідності.



  2. Нагрійте молоко і залийте його в окрему чашу. Кисть 30 грам живих дріжджів в молоко. Перемішайте молоко до розчинення дріжджів.
  3. Залийте молочну суміш в яйце і перемішайте все з королою. Потім покрийте тісто рушником і відправте на відпочинок в теплому місці на 6-8 годин. 397348



  4. Підготуйте начинку заздалегідь: замочити родзинки і цукерки в ром на 8 годин.
  5. Посипати сухофрукти на паперовому рушнику для видалення вологи. Потім посипаємо їх борошном.



  6. Надайте на 750 г борошна і поступово додайте борошно до пари. Додайте цукерки і родзинки, і тепер додайте ванілін і 0,5 ч.л. солі до тесту.
  7. Перемішайте все ложкою, потім перемішайте еластичне тісто руками. Додаємо в тісто очистку апельсину і його суміш на робочій поверхні, змащують рослинною олією, півгодини. 2971.0147



  8. Розділіть тісто на 4 частини і змішайте кожну штуку окремо протягом 5 хвилин.
  9. Поставте тісто в прес-форми і залиште його до частини на 2 години в теплому місці до тих пір, поки тісто не піднімається.



  10. Випікати коржі в духовці нагріти до 180 г 35-40 хвилин. Коли торти готові, дайте їм лежати на боці під кухонним рушником.
  11. В той же час робимо глазур. Змішайте 1 ч.л. желатину з 2 ст.л. теплою водою. р.



  12. У саутеїну заливають 150 г цукру і 4 ст.л. води. Поставте сироп на повільний вогонь. Коли цукор повністю розчиняється, додайте до сиропу змащувати желатин і сік половини лимона. Хіт все з міксером до білої пишної маси.
  13. Прикрасьте тістечка глазур'ю і тістечок.





Я знайшов хороший рецепт віденського тіста на каналі. Типовий Кулінарй Дивіться повний відео рецепт і починайте приготування їжі для компанії. господиня описує кожен крок приготування дуже чітко і докладно, тому не складе труднощів повторювати все саме.

https://www.youtube.com/watch? v=3hv6YBUR300

При бажанні можна додати заморожені ягоди до верхівок тістечок. Я раджу практикувати перед святом і заповнювати вашу руку, хоча я впевнений, що ви досягнете успіху на першому етапі. Ви коли-небудь готували цей рецепт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное