Тонкощі випічки грибів від шефа, який працював в Амстердамі протягом 10 років

«Як зробити гриби в духовці, щоб здивувати родичів чоловіка?» Я попросив другу ресторану. І вона каже: "Зробити трохи твердого сиру, 3 яйця і 1 цибулина і зробити це." фаршированій Довірте мене, це закуска летить з столу першим!

Після написання способу приготування і спасибі другу, я почав готувати. Я люблю прості рецепти з ефектом wow! І, крім того, вироби прості і доступні, які також не можуть, але радіти. До речі, можна додати курку в якості начинки, але так як вона застібається, я вирішив зробити без м'яса.

Габаритний зображення

Як варити гриби в духовці Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки фаршированій Це чистий бенкет!

інгредієнти
  • 1кг шампіньйон
  • 1 цибулина
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 100г вершкове масло
  • 3 яйця
  • 100г твердий сир
  • 1 ст. майонезу
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Миємо гриби, очищаємо і відокремлюємо ніжки від ковпачок. Наріжте грибні ніжки на невеликі кубики. Цибулю також очистіть і наріжте дрібно.



  2. На сковороді обсмажуємо з рослинною олією, обсмажуємо цибулю до золотистого, а потім додаємо подрібнені ноги грибів до цибулі. Рост протягом 7 хвилин, періодично помішуючи.



  3. Зварити яйця і потім порізати їх кубиками. Додайте яйця до грибів цибулі. Сир натрію на дрібній тертці і половину додати в цибулю з грибами. Посипати і перець за смаком, перемішати.



  4. Шапки грибів викладають на деко, попередньо змащують рослинною олією. В середині кожної гриби викласти невелику частину вершкового масла, потім начинку грибів з сиром, цибулею і яйцями. Покладіть трохи натертого сиру зверху начинку. Випікайте закуску в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки на півгодини.





  5. Це все, ароматне. Закуска готовий. Бодибилдерши!





Я також хочу дізнатися, як варити Julien в бункерах. Ця страва готують на основі грибів і сметани!



Від себе я кажу, що після того, як ви відокремите ногу від грибної шапки, потрібно зробити пару проколів зубочисткою в шапці, а потім залити в них сіль і поперчити. Залиште це на 15 хвилин. Поведи мене, так що грибні капелюхи вийдуть ще більш смачними, і вони не смакують вологу.

Як начинку можна додати ще один помідор і перець, нарізати кубиками. І, звичайно, варена курка також відмінно доповнить цю закуску.

Тепер ви знаєте, як приготувати смачно. грибий Зберігайте цей рецепт, повірте мене, вам буде потрібно знову!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное