Чому я взяв відео з розкішного арабського бенкету?

Історія Королівства Марокко датується кількома тисячоліттями. Завдяки цьому країна наповнена багатою арабською культурою, традиціями та звичаями. Все це можна спостерігати в щоденному житті місцевих жителів, їх звички, а також в святкових обрядах і бенкетах. Останнім буде розповісти докладніше сьогодні редакційною колегією. "Сайт"й Ми поділимося спостереженнями нашого співвітчизника, які живуть з чоловіком в Марокко протягом декількох років. Дівчина прийняла, що вона не любить арабські бенкети і чому вона завжди залишає голодний.



Протягом трьох років життя з чоловіком в Марокко ми змогли відвідати багато іменинників, весіль та інших урочистих вечерь. За час, я зрозумів, що я спробував кожного разу. Уникнути події, як це. І існує кілька причин:

Чоловіки та жінки відокремлюють один від одного. Це правило відразу загадав мене. Нерідко чоловіки і жінки сидять в одному номері, але в різних таблицях. І буває, що вони не перетинаються на всіх, святкуючи в різних кімнатах. Я не особисто бачив другого сценарію.



й Гарячі страви їсти руками з загальної пластини Від давніх часів, коли люди мешкали в громадах і поділилися все однаково серед себе. Він має свою гарну філософію, тому що гості об’єднуються таким чином. Однак я не люблю їсти своїми руками з тієї ж пластини, як незнайомці. Звісно, ви можете попросити окрему пластину в будь-який час, але таким чином ви продемонструєте невідповідність іншим.

р.

й Подаруйте подарунки та гроші Ми навіть уявимо це, але в арабській культурі це абсолютно нормально. Що таке, що тут люди святкують від серця, не планують переробити витрати за рахунок подарунків гостей. Крім того, вони не дарують гроші так, щоб не розмаїти перпетратор свята. Все, що ми робимо в Марокко, дуже відрізняється.



Іноземець викликає бурю дискусії Іноземець, і навіть світлий, тут не можна часто зустрітися. Що робить мене настільки цікавими. Мій чоловік і я був запрошений на день народження дитини. Деякі жінки тримають очі на мене по всьому свята. Якби вони забули, чому вони прийшли до цього заходу. До речі, Арабські жінки, як правило, оцінюють кількість золота, яку ви носити, а потім одяг. Після того, як на вас, більш авторитетний, ви в очах інших. Тому місцеві красуні повинні носити всі набори золота, які є.



Цей предмет пояснює, чому я завжди залишає голод від арабських свят. Це тому, що вони святкуються вночі. Щоранку в день святкує час свята, але всі гості зустрінуться тільки в кінці вечора. На краще харчування буде служити після заходу сонця, але часто це відбувається тільки після 21:00. До тих пір кожен повинен танцювати і весело провести, що дуже важко робити з живітним шлунком. Так, гості лікують в цей час. фрукти і бісквітАле ви не будете їсти їх щодня.



й Бажаєте піти на Арабський бенкет? Який товар здивував вас самим? У коментарях побували сміливі враження. Успіхів!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное