Як я з'явився для трьох днів, щоб жорсткий перевірити мій навколишнього середовища

Як ви знаєте, що ви дійсно піклуєтеся про? Психологи радять знімати простий прийом: зупинити спілкування протягом трьох днів. Будь-який. Малкa У цей час він обов'язково запам'ятається про вас, намагатися викликати або писати в месенджер. Або навіть не турбувати і приїжджати, дзвонити.

Ми в новинах. "Сайт" Ми знайшли цю історію в Інтернеті і не допоможемо, але поділитися своїми читачами. На жаль, джерело не вказує ім'я основного персонажа і де вона прийшла. Ми знаємо, що вищеописаний трюк з раптовим зникненням протягом трьох днів вона вирішила витягти.



Вона була впевнена, що багато чудових людей, які були божевільні про неї. Не може бути іншим. вона має багато друзів і знайомих, тому багато родичів і сусідів, з якими вона має відмінні відносини.

Ці оповідання «експерти» про неприпустимого зникнення, безумовно, не про неї. Кожна людина потребує її, кожен любить її, кожен буде хвилюватися про неї. Якщо вона відключає свій телефон і відключить соцмережі, вона відразу стане помітною. Якщо ви зникли.



І ще вона вирішила зробити цей експеримент. Не сказати, що вона сумнівається. Я просто хотів перевірити себе і інші. Прова вона окай.

Без пояснення, вона видалила сторінки соціальних мереж. Потім вона перетворилася на німий режим у телефоні і прокинув її улюблений пристрій в ящик. Для наступного 72 годин вона не відповідає на будь-який телефон або текст. Навіть месенджери не перевірять.



Ці 3 дні вона зробила все, що прийшов до неї. Я пішов на кіно, ходив, ходив на громадський транспорт, навіть спробував читати. Але кожен раз його думки перевернулися до свого експерименту.

Вона тримала думки про те, хто б потурбував про себе, хто би написати перше повідомлення, яке б назвати. Вона ходила і дивує, як вона пояснить її зникнення. Він не зробив, що до. Вона завжди була на зв'язку до.

4733868

В результаті експерименту і тут прийшла загиблий момент. Вона дивилася на годинник і відправилася на стіл, відкривши ящик і підібрав телефон. 17 пропущених дзвінків І багато повідомлень! Звісно! Ці експерименти не для неї. Хоча вона очікувана, можливо, ще більше уваги.

Як і всі люди, які ви витрачаєте стільки часу зникненням? Як не помітити, що ви припинили спілкування? Як ви не можете почати турбуватися про зникнення?



Відкрив список пропущених дзвінків і побачили, що всі вони належать одній особі. СМС-повідомлення з тієї ж особи. Хто так званий про її всі ці 3 дні? Тільки одне слово. Мама.



В кінці цієї історії, сказав, що експеримент змінив цю молоду леді повністю і безперечно. Хочу вірити, що все змінилося для кращого, і героїні історії почали лікувати її оточення більш ретельно. І ми сподіваємося, що вона почала оцінити найближчу людину, яка завжди там: її мати.

Однак такий експеримент навряд чи варто проводити. Після всього, такий зникнення протягом декількох днів буде тільки зробити людей дуже близько, щоб хвилюватися, що якось абсолютно неправильно. Крім того, є, ймовірно, прості способи зрозуміти, хто в вашому середовищі ви дійсно піклуєтеся про.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное