Історія страшної квартири, де кот був життєвим

Марина і Олексій заощаджували гроші протягом багатьох років поспіль, щоб замість двокімнатної квартири-Хрущов, вони могли придбати трешка. Так що у них є справжня спальня, а Анджечка, її дочка, її дівчина кімната. 2 роки тому я нарешті зрозумів мій сон. Коли я був про переміщення, моя дружина сказала мені. Кіт є першим для запуску в новий будинок до Це знак. Дуже добре, якщо чорні Він буде.

«Я просто не хочу шукати кота», - сказав він. Марина була безшумна і не відступила. Я мав знайти кота, хоча пізніше.

доб.

З перших днів в новому місці почалась девілізація. На ніч щось збивається і тріскається. І почули лише дорослі. Дочка Анехка не турбувала вночі. Незабаром він став ще гіршим: закриті двері відкриваються в спальні з скрипкою. І один ранок, коли всі збиваються, вони побачили речі від закриви, що падають на підлогу. Марина була гістеричною. Чоловік назвав колишніх власників квартири і дізнався, що ще один бабуся жив і пішов в світ в цю кімнату.

Після цього Марина вирішила міцно:Мені потрібна кота! Я знаю, що водіння зло духів з дому. Олексій погодився, коли вранці квітковий горщик знизився від підвіконня біля ліжка.



Кіт - бордо зло духами Очікується вибрати кота в дитячій вирощуванні. Займали однорічну чорну муку з білими грудями, ті ж лапки «в тапочки», з пронизенням жовто-зелених кішок очей. Вони назвали її Мартха, Мартха. Як тільки вони привели її додому, вона закріпила її спину і гучно.

"Я сказав вам, що!" - Вона вже пахнула від порогу. Мартха діяв дивно, безперечно. Повільно прогулялися по квартирі, потім сіли біля шафи в спальні і почали шукати двері. Проживаю 20 хвилин. Тоді я пішов до правих дверей і спробував відкрити його під ногами. Дверцята підсушена, і Марфуша почала лущитися, дивлячись на полки з пральнею. Зроблено ті, які присутні лякати.



Після чого кішка як несподівано заспокоїлася і, якби задоволені виконаною роботою, пішли до місця біля акумулятора.

Мартха провів перші кілька ночей у спальні. Вона більше не відправилася в шафу, втратила інтерес до неї. Але часто, сидячи в середині кімнати, я не збираю очі з вікна довго. І один вечір з страшним луком стрибнув на підвіконня між квітами. Тут відкрився вікно, сильна вітрова троянда на вулиці, майже ураган. Кіт кинувся, але вікно почала подряпинити скло - власники ще боїться, що вона зламала її.

Вони заспокоїлися майже одночасно - Марфоуч і ураган. Вогняний вітер як несподівано, так як троянда. На підлозі дуже втомлений вигляд кота. Після цього інциденту вона більше не потрапила в спальню, і обрала місце в стільці, в вітальні.



кішка добре справляється і взаємодіє не тільки з привидами, але і з живими людьми, особливо якщо вони прийшли з поганими намірами. На прикладі, в один день, нібито «зростаючи» гроші на одну «фізичну справу», він навіть обіцяє повернути його з інтересами. Марфушка прогулялася навколо і ховала в гнізді. Олексій потім думав: дати або не дарувати. А потім полюбляв його на нозі, так як при підказці: «Не думаю, дерево!»

Людину відмовилися від хлопця, а пізніше дізналися, що гроші потрібні для незаконного бізнесу, що скоро пішло банкрутство.

Тоді було часто сусід нижче - жінка, що знежирює. Він прийде на позику сіль або цукор, потім книжка-журналіст, який просить, прийде на консультацію, будь то це нове руководство. Вона попросила Марина все, але вона виглядала на Alexei з очей. Марина, усвідомлення того, що вона любить, вирішила, що ця леді більше не допускається на порозі. А Марфауша тільки мріяла про це - весь час свого сусіда, майже подряпини її.



Але з тими, хто прийшов з хорошим, Мартха був надзвичайно ніжним: вона потерла на ноги, гнійна, піднімалася на колінах, навіть допускається себе до інсульту.

Anechka змінив драматично кілька місяців тому. До цього вона і кішка були друзями, а потім почала їздити Марта з неї. Відтінки настрою богану, з кожним гострим і грубим. У школі, вистава захопила. На додаток до того, що дівчина стала перехідним віком, батьки підозрювали, що було неправильно, коли побачили її малюнки. Багато темних картин, деякі погані знаки.

Вони думали, що Алла була в культі. Під присяженням друга Олексій запросив психолога. Він ніколи не сказав нічого відчутного. Але мама-в-завдяки, дізнаючись все, швидко діагностували: «Анека-демон переїхала!» Ми повинні молитися і знайти ексоргіста. І знайшов він: Марфуш прийшов на допомогу.



На ніч вона почала входити в кімнату дівчини, лежачи поруч з нею. Ая була гістеричною: "Зробляю це рапс або я зроблю щось з ним!" Марина відповів: "Це є членом нашої родини."

Вранці батьки кинуться до кришки дрилі своєї дочки. У своїй кімнаті вони побачили це: Мартха лежить на грудях дівчини і кидає нічну дівчину, і Ані все ще не може відійти її. Тоді раптом заспокоїлася і заспокоїлася. Кіт дефтлі, як завжди, стрибаючи на підлогу і гордо відібралися з кімнати.

Anechka Вона woke вгору від почуття, що хтось був странлінг її в її сонці. Виявилося, що кішка лежала на обличчі. Дівчина спробувала відкинути її. Мартха потім перейшов на область грудей. Ані нічний халат був все розірвав, але не єдиний подряпин на тілі.



«Я пропустив тебе так багато!» Мати лопають в сльози і кинулися, щоб захопити її. Батько пішов, щоб приховати сльози, які вийшли на очі. Він взяв кішку в руках, зануривши в її ароматне пальто і сказав: «Танк ти, Марфущечка». Вона лікнула його в вухо. Олексій зрозумів, що кішка повернула зло духів, які оселилися в дочці.

Анечка ж. З Мартха знову друзі, поцілунки, захоплення. А вся сім'я в цій "ексоркіст" душа не приречена. І всі знають, що вони захищені. І вона не відступає.

З редактора я не знаю, якщо ви вірите. чорні А всі види містики, але ця історія доводить, що тварини є особливими душами, які приходять до нас в певні моменти. Кожен має власний характер. Але ви повинні прийняти його. Я кажу собі: «Червоний (чорний, білий, сірий) кішка до щасливого шляху!» - і я завжди пощастий після Які історії або знаки ви знаєте про котів? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное