Польський бабуся, який отримав плиту як покоївка, що працює в Польщі

Коли я пішов до Польщі, щоб працювати, це був важкий, але дуже цікавий період у моєму житті. Я навчився так багато для себе! Я думаю, що один з тих відкриттів рецептий Без перебільшення, це один з найбільш успішних рецептів, які ви не хочете, щоб частина з. У Польщі вони називають цей торт. бабусяй

Ще одна назва для випічки. Звібак (Чому вона виглядає як бісквіт.) Це смачно! І, головне, приготування не займає багато часу. Працює навіть новачкам.



Рецепт смачного манжету в духовці Інгредієнти
  • 3 яйця
  • 1 ст.л. (200г) цукру
  • 125 г (калорний пакет) маргарину або вершкового масла
  • 1 стека картопля крохмаль
  • 4 ст. пшеничного борошна
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 2 ст. ложки оцту
  • 2 ст.л. розпушувача (печений порошок)
  • ванілі
  • сік лимона за смаком
  • 100 г цукрового порошку


Підготовка
  1. Переламайте яйця в чашу, додайте цукор.



  2. Збити яйця цукром.



  3. Додайте розтоплений (але не спекотний) маргарин, крохмаль, борошно і рослинне масло. Дивитися його.



  4. Додайте оцет, розпушувач, ванільний, сік і лимонний пілінг. Змішайте тісто. Вона повинна бути як товста сметана.



  5. Перемістити тісто в склянку цвіль (ідеальний розмір 10/20 см). Я використовував круглий силіконовий. Випікати в духовці нагріти до 180 ° С на 45-65 хвилин. Перевірити готовність до зуба або матчу.



  6. Готовий бабуся все ще гаряча помада з лимонного соку (1 ч.л.) і цукровою пудрою.




Це класичний. При бажанні родзинки, журавлини, горіхи, різні сухофрукти, цукерки або шматочки шоколаду можна додати в тісто.

Смак і аромат неперевершений, бабуся виходить крихкістю, плавиться в роті, помірно вологий, м'який, з приємною кислинкою і хрусткою скоринкою. Добре зрізається. Такі випічка ідеально підходять для свіжого завареного какао.



Хостаж життя хакі Як зробити фантазію для Бабця Або кекс? Змішайте лимонний сік з цукровою пудрою і прогрійте трохи так, щоб порошок плавиться. Потім змащуйте отриманий хліб для випічки. Чудовий післясмак також подарує апельсину.

Як заварити какаой Покласти молоко на вогонь (420 г) добре прогріти. Окремо перемішайте 1 ст.л. з верхом гарного темного какао (можна «Магніт», польська) з 80 г нагрітого молока, щоб порошок какао розчинився. Потім залийте цю суміш в спекотне молоко. Стирайте, додайте цукор за смаком, дайте трохи відварити. Всі Пропорції на 0,5 л молока.

Де купити порошок печива? У супермаркетах і магазинах, де продають все з-за кордону, зокрема з Польщі. Це розпушувач для тесту, фактично.

Який оцет? У цьому випадку ідеально підходить яблуко або вино 5%.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Ви будете щасливі. А цей рецепт смачного манжету в духовці стане вашим улюбленим у ваших кулінарних книгах. Тепер просто поділитися своїми друзями і друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное