Чому жінка відмовляється від депіляції її обличчя на рік?

Догляд за обличчям для жінок є одним з найважливіших щоденних обрядів. Зволожувати, приховати недоліки, підкреслити красу декоративної косметики. Обов'язкова частина процедури - про що ніхто не говорить. Жіночий біль, ох, жах. Вегетація на обличчі жінок неприпустимо. У той час як чоловіки пишаються загустками на будь-якій ділянці тіла, жінки вранці і ввечері, судомно займають британку. І Бог забороне вас пропустити одне волосся.



Вегетація на обличчі салону краси добре заробляється на тому, що він постійно росте на тілі. Дівчата страждають виконанням, і навіть оплатити гроші за неї. Цукорування, лазерне видалення волосся, видалення воскових волосся, хімічні депіляції кремів, пінцети, бритви, тримери. Весь арсенал процедур слід повторювати практично щодня. І якщо взимку неголені ноги можна заховати під штани, то обличчя завжди в звичайному погляді.



З якоїсь причини лицьове волосся є нормою для чоловіків і шматочок для жінок. Що таке, якщо дискримінація гендерної дискримінації? Якщо жінка перестає захоплювати брови і вуса, вона обов'язково приверне увагу громадськості і не буде засуджувати. Це сталося з Ельдиною американцями з Копенгагена. Рік тому дівчина вирішила зупинити захоплення своїх брів і волосся над її верхнім губою, що привертало увагу інших.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ельдіна Яганчак (@eldina_jaganjac)



Пасери-для мене часто шути і подивитися на мої брови, якби я мав третє голову. Але я можу отримати ще більше підтримки від незнайомців. Люди приходять до мене і висловлюють свою подяку за те, як я брав я, Елдина каже.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ельдіна Яганчак (@eldina_jaganjac)



У році життя змінилася на краще. Тепер Eldina не потрібно витрачати час на видалення волосся на обличчі. Не варто звертати увагу на наступну заяву. Тим не менш, дівчина вважає, що людська рослинність є своєрідним щитом, він виховав консервативні та люди, які думають у візерунках.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ельдіна Яганчак (@eldina_jaganjac)



Замість того, щоб витрачати левову частку її зовнішнього вигляду, Елдина робить речі, які дійсно важливі для неї. Не відчувається, що вона росте на обличчі. Що таке натуральна не потворна, як кажуть вони.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ельдіна Яганчак (@eldina_jaganjac)



«Особливості диктує правила, які вимагають дівчатам видалити небажане волосся і витрачати багато грошей на процедури». У той час як чоловіки не поголені або захоплюють свої брови, тут немає нічого незвичайного.
Я не пішов в тренажерний зал до без гоління ноги. Тепер я маю на увазі, як я шукаю і витрачаю час на речі, які дійсно важливо мені. Я не люблю те, що інші говорять про мене, тому що я бачу їх вперше і за останній час. І навіть якщо я зустрічаю їх знову, я не подбаю, говорить Елдина Яганця.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ельдіна Яганчак (@eldina_jaganjac)



Я повинен сказати, що стереотипне мислення ще не вигідно. Крім загострення пальців в незнайомих, це безсмертно. Ви не знаєте, якщо це особливий вибір людини або якщо вони мають проблеми зі здоров’ям. Одержаність – це просто оболонка, і не може бути любим. Хтось вже зрозумілий і прийняв його, і хтось, через їх світогляд і обмеження, ніколи не розуміє.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное