Чотири руки з сестрою випікають торти і граючи фортепіано, гості йдуть за запах пиріжки

В інтернеті міститься тільки смачний рецепт картоплі млинцій Увечері мій сестра прийшов до мене і в чотири руки, якось неприпустимо, під розмовою, приготував цю смачну їжу. Я тебе скажу, цей торт був великим вечерею. Я використовую цей торт замість бічної страви, і я взяв мариновані гриби, марлі і шматочк курки до нього. Це було так добре, я не можу поставити його в слова!

Торт готують, як кажуть, поспішаючи. Єдине - спеції в тісті не додають. І наповнювати сестру щедрим посипом базиліком і чебрецем. Я люблю картопляні торти, але цей торт набагато крутіше, ніж звичайні торти.



Рецепт картоплі Пиріг Сьогодні Edition "Сайт" Надайте інструкції про те, як підготуватися і картопляний млинй Ви можете експериментувати з начинками!

Тест інгредієнти
  • 180г борошна
  • 100г м'який сир
  • 120г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 0,5 ч.л. мелена коріандр
  • 0,5 ч.л. турмерної


Наповнення інгредієнтів
  • 500г картоплі
  • 2 ст.л. сметани
  • 100г м'який сир
  • 4 яйця
  • 4 ст.л. молока
  • 2 ст.л. дрібно нарізаного зеленого цибулю
  • 20г вершкове масло
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Сир можна приймати Adyghe або брунца. Слід розрізати (і одну в тісті, і начинку) на невеликі шматочки. Вершкове масло також розрізають на шматки.



  2. Змішайте борошно з ірмерним і меленим коріандром, потім додайте вершкове масло і збийте його блендером. Якщо немає блендера, то можна протирати все руками до стану крихти. Потім додайте сир і яйце до тесту. Змішайте тісто не займе довго, він швидко стає пластиком. Зберіть тісто в помаху, покрийте його харчовою плівкою і вставте в холодильник на півгодини.



  3. Поки тісто настоюється, варіть картоплю в солоній воді. Залийте воду готовою картоплею, подрібніть її штовхом, залийте молоко і додайте вершкове масло. Стирайте до тих пір, поки воно не змащене.



  4. Подрібніть зелену цибулю перед рукою. Замінити його можна за допомогою кропу або петрушки. До пюре додати сметану, подрібнити зелень і 3 злегка збитих яєць. Більше сиру. Також не забудьте посолити і поперчити все за смаком. Перемішайте начинку до однорідності.



  5. На хлібопекарській папері розкачати тісто. Діаметр тесту визначається шириною його форми плюс 3 сантиметри від кожного краю для бокового тіста. З випічкою паперу акуратно перенести тісто на вершкову форму випічки. Ви можете взяти будь-яку, знімну або всю, у мене є діаметр 20 сантиметрів. Візьміть тісто внизу і до боків. Зверніть увагу, що краї тесту повинні повісити з форми на 2 або навіть 3 сантиметри. Обрізаємо тісто виделкою. Поставте начинку на тісто, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні форми.





  6. Змастити верхню частину тіста збитим яйцем, а занурення боків утопії начинку. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45-50 хвилин до готовності.



  7. Це, картопляний млин готовий. До столу можна подавати з підігрівом від тепла, але потім буде гірше нарізати. Але тепле, що це просто чудовий. Бодибилдерши! 725237





Я також люблю цей рецепт з кухар-канал "Секондайзер". Вони дуже доступні і демонструють докладно процес приготування торта. Браво автору!

https://www.youtube.com/watch?v=eMxZgywBXaY

Також я пропоную, як зробити картопляний торт з пюре і курки. Не займе більше півгодини. Головне, щоб мати курячі філе, гриби та черешні пюре.



Я дуже щасливий з цим рецептом. картопляний млинй Моя сім'я оцінила його 10 з 10! Єдине, для мене це не повсякденне блюдо.

По-перше, пані часто купують досить дорогі, тому наступного разу я спробую додати домашній сир або фета на тісто. Однак якщо взяти фета, то сіль в торті слід додати трохи менше, так як сам фета вже солона. Торт хороший, я дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное