Чому Ясон Мамая любила жінку 12 років старше

Jason Momoa і Lisa Bonet є жорстокий двометровий мачо з рубцем на її обличчі і крихкий Thumbelina. Вони називають найбільш барвистою пара в Голлівуді. Тим не менш, деякі люди знають, що цей дотик любовний сюжет почав довго до своїх персонажів.

р.

Вперше вибрав одну Jason пилку на екрані телевізора в популярній молодіжній серії 80-х. Важко вірити, але майбутній зірку «Гама престолів» в той час був 8 років, і Ліза Бона – 20.

1 серпня 1979 року в столиці Гавайських островів – Гонолулу. Його батько був очищений Гавайська, а вздовж лінії матері можна простежити німецькі, ірландські та індійські коріння. Такий коктейль генів дав хлопчику екзотичний вигляд і вражаючі натуральні дані.



Після закінчення школи молодий мамоа активно прагнув до життя. Займав у гірській їзді, пройшовши багато, зайняв уроки живопису в Парижі і навіть жив у буддійському монастирі.

У моделювальному бізнесі високостатичного чоловічого чоловіка під керівництвом відомого дизайнера Takeo Kobayashi. У 1999 році Ясон був названий Гаваї Модель року. Це відкрив спосіб для нього, щоб приєднатися до лити серії культів Малібу порятунок.



У 2005 році актор з'явився в серії sci-fi Stargate: Atlantis. Але справжня світова популярність приніс ще одну серію – «Гame of Thrones» на основі циклу романів Джорджа Мартіна.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ясон Момоа (@prideofgypsies)



Цікаво, щоб отримати роль Хал Дрого Момоа допомогли не м'язам, а ... хореографія. Нова Зеландія Moriā бойовий танець, який проводиться багатогранно розробленим Jason хітом HBO відливних агентів з землі.

16 листопада 1967 р. в сім'ї єврейського вчителя та чорної оперної співачки Сан-Франциско. У віці 16 років дівчина пощастила отримати одну з головних ролей в супер популярному в часі комедії серії «Космі Шоу».

р.

На хвилі її бурхливого полум'я Бонет зустрівся з визнаним секс-символом рок-сцени - співак і композитор Лені Кравітц.

р.

Поза «Ложки» Свій шлюб був флотом. Через півроку пара відокремлюється. Lisa has її дочка Zoe і її платиновий альбом Let Love Rule.

У 2005 році доля остаточно принесла мами разом з жінкою, яка була закохана з 8 років. Спочатку він був безглуздим і безмовним, але потім він зобов'язав відвагу запропонувати напій біля бару.



Поза «Ложки» У інтерв'ю Bonet жартував, що, як реальний мачо, Jason просто "підібрав мене, як перо, кинув мене на плече і перетягував мене в своє життя." З тих пір їх не відокремлюють.

Сім'я Ясон і Ліза одружилися 10 років пізніше, в 2017 році А потім у них були два дітей: дочка Лола Іолані та сина Накоа Вовк. У життєрадісному гіганті Momoa вдалося ралі творча родина навколо нього.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@lennykravitz)



Вечірній екс-люда Ліза вважає його найкращим другом. «Одна родина». Один любов, Lenny Kravitz писав на його Instagram фото з Jason. І Зое неодноразово назвав актора ідеальним кроком.



«Що дуже круто про Ясон – це альфа-людія, яка знає, як любити і піклуватися про свою сім'ю», - сказав Ліза в інтерв'ю. Він втілює рідкісну форму маскулінності якої в наш час здатні кілька людей – щедрий лідер, який ідеально поєднує все: харизма, фізика, чутливе використання потужності, відповідальність, спадність.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ясон Момоа (@prideofgypsies)



Пара живе на садибі, яка належить до 25 років. У мальовничому каньйоні на площі 2 га, їх фаворити вільно порося тут: піввовк Амба і Зіон і червоний донькі Фрея.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ясон Момоа (@prideofgypsies)



У будинку зірки не є телевізор. Батьки, які вписують у своїх дітей любов природи: вони йдуть з дітьми в гори, рафтинг по річках, серфінгу і грають з тваринами.



Незважаючи на прогнози скептиків і різницю в 12-річчі, пара щаслива і ще може служити моделями ролі.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное