Моя людина застібається вперше в житті, регулярно їсти, готуючи його вівсяні котлети.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть ваші улюблені читачі, як приготувати. злакий У дні Лента цей рецепт буде дуже корисним. Хоча фрикадельки і худі, але дуже ситні і апетитні. З салатом зі свіжих овочів, вони стануть повноцінною вечерею.



Для приготування необхідно дуже прості інгредієнти, які обов'язково виявляються в кожній господині на кухні. Крім того, час пройдей І результат перевищить всі очікування: він смакує краще м'ясних смаків.



інгредієнти
  • 1 склянка вівсяного
  • 1 склянка окропу
  • 200г картоплі
  • 100г цибулю
  • 1-2 зубчики часнику
  • зелена
  • сіль
  • шемале
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Заливаємо крупу окропом, закриваємо кришкою і залишити набряк протягом 10-15 хвилинй Також можна приготувати крупи відповідно до інструкцій по пакету.


  2. У нас є мої овочі, очищені від шкіри, натирають на тертці з середніми отворами або блендерй


  3. Додаємо овочі, подрібнені зелень в вівсяне і добре перемішуємо масу.
  4. Потім за смаком додайте сіль, перець та інші спеції, знову ретельно перемішайте. Маса виготовляється за допомогою клею.й Тому перед формуванням котлета руки потрібно злегка змочити водою.


  5. Зігріваємо рослинне масло в сковороді і обсмажуємо патчі Середземний вогоньй
    5210257

  6. В кінці прикрийте кришку, зменшіть вогонь до мінімуму і викласти кілька хвилинй




Порада редакційної колегії страви може бути різноманітна за вашим смаком. Наприклад, я роблю ці речі іноді. каструлій Спочатку потрібно обсмажити гриби в сковороді (Я беремо гриби), а в кінці перемішати їх вівсяною масою. Також можна додати тертий моркву. Хочу спробувати різні спеції. В цілому достатньо простору для творчості.

Якщо ви хочете. зробити котлети більш раціональніЗамість обсмажування можна відправити їх в духовку і запікати їх. Також дуже смачний, з розливною скоринкою. Я люблю обидва варіанти. Якщо я обсмажити в сковороді, надлишок масла зазвичай знімається з паперовими рушниками.

Тут, до речі, є ще один рецепт смачних капустяних котлет. Я рекомендую спробувати.

Як вівчарка. злаки? Не забудьте розповісти в коментарях, а також поділитися своїми улюбленими пісними рецептами від вашого арсеналу. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное