Сирний пиріг з рук молодого Юлії Висоцької

Як Юлія Висоцька варить з трепідуванням і живим інтересом, можна дивитися назавжди. Найголовніше, що вона завжди готує в гарному настрої і ділиться своїми легкими рецептами з аудиторією. Сьогодні хочу розповісти вам, як зробити сирний торт в духовці для сніданку.



Я люблю дивитися Юлія Висоцька сніданку. Вони будуть легко і легко. Навіть якщо потрібно ввімкнути на духовку вранці, то її не страшно. Навпаки, сніданок виходить швидко, смачно і безпрограшно. Важливо, що вам не потрібно мені з тестом, а начинка дуже проста. За 25 хвилин ви будете мати ароматний, м'який і смачний сирний торт на столі. Чи можна уникнути свіжих домашніх випічок вранці?



інгредієнти
  • 250 г без дріжджів тісто без манжетів
  • 120г твердих сирів
  • 2 ст.л. борошна
  • 2 яйця
  • 250 мл молока
  • 40 сир коза
  • 1 щіпка меленого горіха
  • 1 щіпка солі


Підготовка
  1. Юлія Висоцька використовує готове тісто для прискорення процесу приготування. Заморожуйте шар листкового тіста і розподіліть його з боків випікання цвілі. Щоб запобігти тісто від набряків, зробіть кілька проколів виделкою по периметру тесту.



  2. Содієвий твердий сир, Юлія Висоцька кухарі з різноманітністю маадама. Гридний козячий сир. Ви можете використовувати сир або моцарелла. Обидва види сиру розподіляють над шаром тесту на форму. р.



  3. Відокремити білки з жовтків. Додайте молоко і борошно до жовтків. Збийте жовтки до тих пір, поки вони збільшилися в об'ємі по 2 рази. Збити кальмари з щіпкою солі в пишній піні. , Україна



  4. Важко перемішати тісто білками і залити тісто над сиром на форму випічки. Сприяє цьому вся річ з меленим горіхом.



  5. Випікати торт з сиром в духовці нагріти до 180 градусів за 25-30 хвилин.





Торт виходить хрусткою знизу і з ніжним м'яким верхом з сиром. Ви можете додати в сир на свій розсуд. Чи не такий торт заслуговують на рано вранці? Ви коли-небудь зробили такий торт? Ми сподіваємося, що Вам подобається рецепт і повернемося, щоб розповісти нам ваші враження від торта. Мати хороший день, коханка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное