летнего наприскування з кефира

На спекотний літній день хочу освіжити себе. Підходить до великої води, і сода дуже солодка і не зачепить спрагу. Але є спасіння! Ми розповімо, кефірЯ хочу, щоб ви нарешті залишили ваше теплоносія.



Кефір "тан" відомий своїми корисними властивостями. Має багато кальцію і клітковини, що означає, що це вигідно впливає не тільки на здоров'я в цілому, але і на вашій фігурі. Дуже легко зробити, головне - слідувати нашим рецептом.

Що робити інгредієнти кефіру
  • 1 літр кефіру 2.5%
  • 1 л води
  • огірок
  • 3 віт. кріп
  • сіль


Підготовка
  1. Готуємо зелень: промиваємо огірок, і беремо кріпиться тільки тонкі гілки-листики без стебел.


  2. Кефір заливають в велику джугу, поверх частки води.


  3. Наріжте огірок на кілька штук. До того ж з зеленню.


  4. Подрібнити в блендері.
    р.

  5. Додати масу огірків до кефіру водою. Додати і перемішати.


  6. Тепер напій можна остудити: покласти його в холодильник не менше години. Огірок дня зовні, нижня температура напою повинна бути. Бон ацетит.
    р.



Як ми пообіцяли, є дійсно нічого складного. Кількість інгредієнтів може бути подвоєним, або навіть потрійним. Після того, як пара літрів такого шикарного напою буде плавати дуже швидко. Вам потрібно знову охолодити.



Добре можна їсти в спеку і окрошки. Чудовий холодний суп, який ніколи не викликає відчуття тяжкості в животі. Якщо все, у нас є рецепти для нього. До речі, які основи для окрошки, вам подобається більше: кефір або квас?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное