Чому вода з окропом

З початком літньої начинки я люблю мити всі вікна в будинку. Після того, як вона стає простіше дихати, а квартира трансформується. І, звичайно, старі батареї опалення повинні бути очищені одночасно. Пил накопичується швидко.

Р

Але щоб зробити це в моєму випадку не так просто, як він спочатку зданий. Під ажурною решіткою знайшли ліс тонких металевих пластин і руку між ними не потрапити.





Тепер я знаю, що це водонагрівач. І ми розповімо вам, як вона відрізняється від радіатора, які особливості вони мають і як заборонити пил і бруду від старого опалювального приладу.

В кінці 80-х - на початку 90-х, в багатоквартирних будинках встановлені водогрійні конвектори.





Проста, надійна і легка вага, приймала мало місця на стіні і покращила циркуляцію повітря.



Основна відмінність від традиційного чавуну, сталі та алюмінієвих радіаторів є методом теплопередачі.



У радіаторах передається об'єм тепла від випромінювання. Через це можна занадто спекотно, а трохи далі - досить класно.

р.

Конвектори працюють трохи по-різному. Основна роль тут грає конвекційний процес.

р.



Повітря проходить через нагрівальні елементи, збільшує об'єм і піднімається вгору, а вакантне місце займає холодніше повітря.



При цьому тепло швидко і рівномірно розподіляється по всій площі опалювального приміщення. Взимку споживання тепла на 20-30%. Однак через особливості структури в конвекторах постійно накопичується пил.

Останнім часом вітчизняні рослини відновили виробництво широкого спектру опалювальних конвекторів.



й Twitter Залежно від конфігурації вони діляться на стіну, підлогу (нижня і ширша) і вбудовані.



Твитнуть Останній призначений для установки в підлогу. У нижній частині приміщення повністю використовують принцип конвекції.



Це дозволяє ефективно нагрівати повітря перед, наприклад, великі панорамні вікна.

Декоративна решітка, яка розташована зверху, зазвичай легко знімається. Можна мити звичайну тканину з будь-яким миючим розчином. Я зазвичай використовую господарське мило. Але сама радіатора складніше.





Частина сміття з радіатора можна видалити пилососом. Прийме час, але 100% результату не гарантує.

Можна спробувати очистити тканиною або спеціальною щіткою (на інтернеті рекомендується взяти пензлик для пляшок). Але дуже важко очистити між металевими пластинами відмінно, є ще деякі забруднення і пил.

За допомогою пробної та помилок я розробив наступний алгоритм. Спочатку обприскую радіатора з миючим засобом. Потім я кладу довгий квітковий лоток під ним. Крім того, потерти старий рушник навколо, щоб уникнути повені.

Я збираю чайник з окропом і ретельно поливати акумулятором окропом. Закипання води видаляє старі забруднення швидше. Після цього можна знову погуляти ганчіркою, а бруд вже легше відлягати. Це особливо відчувається на кухні, де додається жирна налітка.





Також можна використовувати щітку. Чим довше палі, тим краще.



Хорошим варіантом є паровий очищувач, але не кожен має його, звичайно. Я не знаю.

Я сподіваюся, що ви можете допомогти комусь з прибиранням. Якщо у вас є власні ідеї щодо очищення радіатора від пилу та бруду, поділіться коментарями. Успіхів, всіх!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное