Правила прийому

Зв’язки між людьми – це тонка справа. Особливо, коли це просто початок. Після того, як любов, як полум'я: величезний вогонь вигорає з маленької іскри. Для того, щоб не погасити цей вогонь на початку, вам потрібен досвід. У цій статті я розповість вам листування з чоловіками і Як уникнути помилок на початку відносинй



По-перше, я хотів би попередити, що ці правила повинні застосовуватися на самому початку відносин. Ми працюємо, коли ви вперше познайомитеся і починаємо знайомитися один з одним. Відповідність за допомогою SMS або месенджерів є етапом, через який всі сучасні пари йдуть. Щоб успішно пройти цей період, варто пам'ятати кілька простих порад.

По-друге, в кінці статті я розповість про корисну функцію. Використовуючи його в листуванні, ви не залишите вибраний один байдужий. Він обов'язково починай писати першим! Але про це трохи пізніше.



На самому початку знайомства ви не повинні відповісти на повідомлення миттєво. Якщо ви не згодні заздалегідь, краще чекати трохи, щоб витримати інтригу. Таким чином, людина буде думати більше про вас, чекаючи відповіді. Він трохи постраждає, чекаючи.



Ви не повинні бути доступні за хвилину. Покажіть, що ви тільки трохи зацікавлені в ньому. Щось серйозний, ви просто зробите свій час. Крім того, у вас є власний бізнес, навіть якщо ви думаєте про це весь час. Будь ласка, зв'яжіться з нами



Не поспішайте і розповідайте про себе відразу. Відкрито поступово - 15-20 хвилин на добу для листування досить. Деякі жінки так хочуть спілкуватися, що вони бомбардують чоловіка з тоннами повідомлень. Така обсесія може бути стресовим, а також не залишає за собою право на ваш партнер.



Крім того, ви не повинні відповідати «про що-небудь». Це краще, коли є мета, загальна тема або запит на щось. Надайте чоловіка, щоб надати вам цінні поради – він сподобається, щоб допомогти вам.



Дуже важливе правило: відсутність скарг в листуванній І не тільки в листуванні, але і в будь-якому іншому спілкуванні на початку вашого знайомства. В цілому чоловіки не люблять, коли вони пікізовані і постійно вимагають щось. Роздратує і порушує гармонію відносин.

Сучасні месенджери начиняють різноманітними емоціями, серцями і поцілунками. Добре, не переборщити його. В іншому випадку людина буде думати, що ви не всі права. Спробуйте використовувати щось стандартне – посмішки, сміху або просту посмішку обличчя. Краще просто відправляти його щось приємне, як смішна картина або анімація.



Немає тексту в повному капіталі літер. Багато людей, і багато людей в цілому, дуже дратівливі. Коли хтось пише мене тільки у великих літерах, я відчуваю, що я соромлюся. Крім того, ви вибрали, що ви пишете йому, напишіть уважно, без помилок і в невеликих літерах.

До речі, ви можете текстувати подруги будь-яким чином, ви хочете. Вони розуміють, що ви добре. Коли ви відповіли чоловіка в листуванні, напишіть грамотно. Красива грамотна мова позбавляє вас і створює враження про приємну і освічену жінку. Крім того, ви можете уникнути непорозуміння і труднощів у перекладі думок.



І тепер, як обіцяє, я даю вам найважливіші поради. Якщо ви вже спілкуєтесь не перший день, будьте незвичайними і здивуйте чоловіка. Надішліть йому картину вас посміхатися і скажіть, що ви побажаєте йому гарного ранку або гарного дня. Ви побачите, він буде любити, що раптовий поворот. Не потрібно робити це часто, щоб зберегти ефект сюрпризу.



Нарешті, я хотів би сказати найважливіше: Завжди бути себе.й Кожна жінка – унікальний і красивий Всесвіт. Не сліпо слідувати цими порадами, як інструкції: послухайте більше, до чого говорить ваше серце, і насолоджуйтеся спілкуванням. Ми хочемо, щоб знайти нашу половинку, щоб бути бажаним і близьким. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное