Балетні танці їсти багато і залишатися легким.

Багато людей думають, що балерина їсти тільки салат, промиваючи його водою і лимоном. Але це далеко від правди. Після всього, ці елегантні жінки працюють важко, і тому доведеться їсти багато, щоб отримати достатню кількість енергії. Тим не менш, вони стежать за деякими правильне харчування Вони заперечують себе важкою їжею.



Той факт, що балерина їсть один хребта є міфом. Але факт, що після 30-го метаболізм сповільнюється. А тому я в цьому віці почав звертати увагу на правильне харчування, почав підходити до моєї дієти більш ретельно, говорить соліст Болшого театру Крістіна Кретова.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Що їсти балерину? Один з найпопулярніших питань... Найбільший неприпустимо, що балерина не їсти нічого. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Звісно! Наша дієта дуже різноманітна і не менш смачна, ніж всі інші. Я не можу дозволити їсти величезний і високий калорійний торт, але я можу зробити морквяний торт! Це буде так смачним, але в той же час дуже корисним і не зашкодить мій малюнок! Тексти пісень, а це означає: І мій улюблений білок? - це просто неймовірно смачний! Як бачите, балерини навіть їсти тістечка, не кажучи вже про широке різноманіття інших страв? Є два дуже важливі правила: 1 продукт має право. Необхідно виключити шкідливу їжу з Вашого раціону і переключати до здорового харчування; 2 Все потрібно виміряти. Кожен має свій власний, але важливо не перестаратися. Послухайте своє тіло, він завжди знає, коли зупинитися. Якщо спочатку ви виявите, що важко контролювати свій раціон, то є багато сайтів і додатків, які допоможуть вам розрахувати необхідну кількість калорій і страв. А на сторінці @kkristina_kretova_daily Я поділю мої рецепти смачного і здорового харчування. Чи були всі рецепти, які спробували і схвалені мною і сім'єю? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. #cretova #prode #ballerina #великий театр #health #beauty #pp #proper харчування

(@kkristinabalerina) 13 травня 2020 в 2:04am PDT



Вона була не тільки професійним, але і щасливою матір'ю і дружиною. Вона також побудувала кар’єру на телебаченні як провідного кулінарного шоу, де пояснила аудиторію, як їсти і смачно, і водночас корисно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Яй, товари! Мир, праця, травень !!! На честь свята робила перкусія? балет ?? Накачування м'язів ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Кардіо І відшліфував все білками від @ucandy_ru (ваніль крем ?) М'язи вдячні, живіт щасливий? вітаміни, отримані? На честь свята немає шашликів, але на моїй харчовій сторінці @kkristina_kretova_daily є рецепт для білкових муфінів від @ucandy_ru з арахісовою пастою ??? 15% знижка ККР70 Всі хороші домашні свята! Я! !!!!!!! #myrtrudmay #holiday #ballerina #kretova #protein #simdoma #quarantine #ucandy #ukendi #yukendi #yukendi #

(@kkristinabalerina) 1 травня 2020 в 5:43am PDT



Балерина навіть почала ділитися своїми варіантами популярних рецептів. Просто видаліть всі інгредієнти «нездорові» і заміняє їх більш здоровими продуктами. У її виконанні солодощі нешкідливі, а чорниця не завдає шкоди фігурі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Рецепт @timina.mama? Інгредієнти для 10 цукерок 15 невеликих дат Кокосова олія 2stl Cocoa або carob 2stl Я зробив 2 види борошна Кокосовий 1stl мигдаль 1stl Coconut shaving Sesame на вимогу Good Appetite .

Пост поділився Крістіною Кретова? (@kkristina_kretova_daily) 3 травня 2020 в 7:53am PDT



Надаючи балерину, я спробував різні варіанти їжі. Я спробував сніданок в 10 ранку, потім вечерю 16 ранку, потім нічого не їсти до наступного ранку. Але після 2 тижнів вона закинулася таким чином. Постріли голоду не шахти, - сказав Крістіна.

Але збалансоване харчування є варіантом, що балерина завжди сподобалося. Велика кількість овочів, риби, індички, курки, сиру сиру - що регулярно з'являється в раціоні цієї елегантної жінки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

На тиждень до буріння пристрастей? Я підготую і налаштовую в мої улюблені вистави. А "Карена" 27.02 ?Зимова казка" 29.02 Приїхати?. #великий театр #kretova #ballerina #karenina #winter казка

(@kkristinabalerina) 18 лютого 2020 в 1:50am PST



Крістіна Кретова - це те, що якщо ви заміните всі важкі продукти з насиченими вітамінами, вам не доведеться обмежувати себе. І навіть солодощі можуть бути дозволені без шкоди фігурі.

Жінка впевнено називає себе солодким зубом. Вона робить трюфелі самі: змішує дати з кокосовим борошном, кокосовою олією і какао. Іноді робить морозиво з бананом, арахісовою пастою і соєвим молоком. І для того, щоб її кулінарні шедеври отримати нові любителі, Kretova ділиться рецептами на її Instagram.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я не маю нічого спільного... Я чую всі слова, від різних людей, починаючи від самоізоляції. Я не відчуваю, що я нудь і нічого робити. Я завжди знайде речі для себе. На початку карантину я дав собі деякий час відпочивати, але через тиждень я почав коригувати життя новими реаліями. На відеозв’язку проводяться заняття балету?, Я почала готувати більше? і приділити час сім'ї? Для того щоб не зупинити провідний активний соціальний життя навіть в будинку, я почав жити в Instagram. Я почав витрачати більше часу на себе і мій розвиток. Я нарешті читаю книги, які чекали свого часу? Дивіться фільми, які вже бачили, і я не встигав їм. Під час цього часу я придумав пару ідей, які я точно втілю в майбутньому. Найголовніше, я змогла виконати свою довгу мету і мрія? Я починав власну онлайн балетну школу! Не просто балетна школа, але непрофесійна школа. Для людей, які завжди мріяли про цей чарівний світ танцю, але вірили, що це занадто пізно, і вони не досягнуть успіху. У своїй школі молодше 12 років. Під час карантину я і багато дівчат змогли виконати свої мрії! Може бути це час, щоб зробити ваші мрії? Фото @alisaaslanova для моєї колекції #clothes для балету разом з @ballet_maniacs е.. #christinaballerina #ballet #ballet #ballerina #dream Come true #beauty #art #greattheatre

(@kkristinabalerina) 31 травня 2020 в 3:34am PDT



Читачі, приготовані за моїми рецептами, пропонують свої ідеї, писати відгуки. Останнім часом сміється коментар підписника, який зауважив: «Я ніколи не думав, що займав рецепти з балерини,» сміється Крістіна Кретова.

Як ви можете побачити, beauties, які займаються балетом, значно краще, ніж ви думаєте. Великі навантаження і постійне навантаження просто неможливі без рясного харчування.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я міг стати художником макіяжу... Я люблю макіяж, коли я був підліток? З 14 років почав зацікавити макіяж. Постійно експериментуючи і вибираючи різні макіяжи? Ця любов косметичних засобів ще не відійшов. Я майже завжди зносу макіяжу себе, чи є нормальний день або продуктивність на сцені. Тільки під час зйомок на телебаченні? Я малюю професійних майстрів макіяжу, тому що макіяж для роботи з камерою? відрізняється від повсякденного або етапу. ? Щодня макіяж дуже простий і натуральний, я намагаюся використовувати мінімум косметики. Я зазвичай фокусую на очах або губах? Приступ до етапу повністю відрізняється. Для мене це не просто макіяж, але зображення мого героїні. Кожна героїна має свій особливий макіяж і в момент самозастосування макіяжу, занурю себе в героїні. Це дуже важливий обряд для мене. Етап макіяж більш щільний, стійкий і яскравий? Під час виконання я часто змінює одяг і після кожного зміни образу, художники макіяжу відрегулюють свій макіяж, щоб покласти новий шар поверх старого? Я промив її довго і обережно? Коли я вдома, я не зносила макіяж. Я даю обличчя повного відпочинку і відновлення. Я роблю тонізуючу, зволожую маски і зробити обличчямбудування нянь #christinaballerina #ballet #ballerina #великий театр #знімки

Опубліковано Крістіна Кретова (@kkristinabalerina) 11.06.2020 в 5:15am PDT



І в більш зрілому віці, коли метаболізм не такий же, і регулярні навантаження припиняються, є всі шанси отримати додаткові фунти. Таким чином, ви повинні уважно стежити за дієтою, щоб не розчарувати або довгоочікувані вентилятори або себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное