Вправа «Пеггі Брил» методом Олександра Дрозенькова

У нас часто зустрічаються проблеми з шиєю і хребтом. Регулярні збори перед комп'ютером зіпсують поставу, і використання улюбленого смартфона завдає м'язи шиї. Для того щоб не загострити ці проблеми, необхідно робити загальні гімнастики ПроживанняВправа для розвитку спини і шиї.

Ми вже говорили про гімнастики Д. Євдокименко для шиї. Сьогодні ми пропонуємо тільки одну світлову вправу від Олександра Дрозенькова, яка передбачає як хребта, так і шию людини.



Я пропоную дивовижну, але просту вправу від American Peggy Brill. Вона виглядає як йога вправи, але є нюанси, які дають дуже потужний ефект, говорить Олександр Дрозеньков.



«Ця вправа є найпростішим способом зміцнення і одночасно розслабити м'язи спини, м'язів грудей і шийного відділу хребта. Вам необхідно виконати кілька разів на добу. Дякуемо! й

Це добре звучить, тому я хочу зробити це вправи. Але що потрібно робити і в якому порядку? Для цього ми побачимо, як виконується вправа Дроженнікова.



  1. Перш за все, лежачи на животі, підігніть руки на лікті, і натисніть долоні на поверхню. Передумови повинні спочатку доторкнутися до підлоги.



  2. Потім підніміть голову повільно, викинувши її назад якомога простіше.



  3. Покладіть лопатки своїми руками до плечей. Долоні повинні бути відверті від голови. Вам необхідно піднятися якомога вище. У кінцевому положенні слід відрахувати до 10.





«Вечеря простий, але як потужний! Спробуйте і відразу відчуйте роботу цієї вправи на спині, на грудях, на шийному регіоні, захоплюється Олександр Дрозеньков.

«Я раджу вам не бути мереживним, щоб хребта завжди нормальна. Спін - антена, яка з'єднує нас на простір. І якщо шпинделя плоска, і канали в ній чисті, то ви отримаєте достатню кількість енергії, засновник проекту Longevity School обов'язково.

https://www.youtube.com/watch?v=goLpt-7I9sg

Звичайно, це і інші вправи повинні бути зроблені здоровими людьми. профілактичной Якщо у людини діагностувалася грижа, остеохондроз або інші серйозні захворювання, то необхідно звернутися до лікаря про гімнастики.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное