Принцип смаження риби без запаху і масляних бризок

Моя родина любить рибу. Влітку ми часто йдемо на пікніки, щоб приготувати її на природі. Але будинок не варив його до того, як неприємний запах. Як фрі без дискомфорту вчився з рибалки з Балаклави.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ці поради особливо корисні при підготовці капеліну!



Як Fry Fish Сьогодні Редакція "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановний читач, принципи фріінг і масло спрей. Всі господині на помітці!

інгредієнти
  • 800-900 г капеліну
  • 1-2 картопля
  • 200-250г кукурудзяного
  • сіль, перець за смаком
  • рослинно-масляний




Підготовка
  1. Заморожувати рибу неповною м'якістю, тому легше чистити. Вимити, гати і очистити тушку. Посипати і поперчити рибу за смаком, але не стільки, так як сіль також потрібно додавати в масло для смаження.



  2. Візьміть мішок і залийте карниз в неї (кількість залежить від того, скільки риби ви маєте). Поставте рибу в сумку і потріть її. Так ви можете тримати кухню чистою! р.



  3. Поставте сковороду з рослинним маслом на вогонь. Покладіть сіль на вершкове масло. Ця хитрість допоможе позбутися від нафтових бризок під час приготування.



  4. Промийте картоплю і очистіть їх, потім зріжте їх гілочками. Поставте в нагріту сковороду близько 3 картопляних мух. Зовсім досить, але картопля є відмінним помічником для усунення запаху риби.



  5. Після обсмажування картоплі на 2 хвилини в каструлі викласти рибу і обсмажити її з двох сторін без кришки. Займіть мені 10-15 хвилин, щоб зробити це. До речі, якщо картопля в процесі приготування сильно обсмажується, його можна замінити новим. На жаль, фото рибного смаження з картоплею, не збереглися. Я спробую виправити це найближчим часом.





  6. Це, Український готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Також я пропоную вам ознайомитися з відмінним рецептом скумбрія на грилі. Ви можете приготувати рибу на грилі, грилі або грилі. А в разі дощової погоди можна випікати скумбрія в духовці.



Габаритний зображення

Тепер ви знаєте, як обсмажити рибу без запаху, бруду і жирних бризок. Змішайте за цим рецептом, щоб бути смачними, рожевими і хрустками. Так само, як я спробував один раз на відпочинок в Балаклаві, з якого рибалець, який поділився своїми близькими ці корисні поради.

Нарешті я купив капелін, який не був у наших магазинах протягом тривалого часу. Я зварюсь на ніч!

Як ви зазвичай обсмажити рибу? Ви маєте спеціальні секрети у вашій родині, щоб позбутися від неприємного запаху? рибальство?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное