Яким був сільський життя в СРСР і чому хочеться пам'ятати його

Більше і більше міст, менше людей у селах. У деяких країнах містобудування виграло, все переміщається до міста. У переважності наших великих побутових подібних процесів. Однак багато продовжує жити в селах і відчувати себе досить нормально. Трохи про це, Як мало життя в селі? У радянських часів!



Редакція "Сайт" Я вирішив трохи виглядати. Ми дуже молоді люди тут, всі міста, село тільки пішли на мій бабуся в якийсь забутий рік. Моя бабуся ніколи не хотіла піти в місто. Я пам'ятаю, як сусіди засудив їх, щоб перейти до них - ні!



Яке життя в с. ми маємо абсолютно неправильний стереотип. Як це прасувати і холодно. А потім ми повинні розібратися, де краще. У містах, життя часто брудні, швидко, ніхто не знає нікому, ніхто не несе відповідальності за все. Так буває, що сусіди не те, що в в'їзді його — на посадці сходів ви ніколи не бачите. Про що-небудь турбує ніхто. Чи не так?

р.

Село трохи відрізняється. Всі знають один одному, особливо якщо село невелике. Весь світ допоміг молодим сім'ям ставити будинок! В короткий час ви можете побачити відразу, що ви і що ви горді. У місті, у вас є власний світ, у с. не буде працювати.



Ви коли-небудь помітили, що люди в селах, навіть якщо вони бачать вас вперше в житті, завжди говорите, що hello first? Це простіше. Корм, напій, сон. Вони мають довіру, повагу. Я прийшов до с., щоб бути чесною, я був десять. Не дивно, що люди починають говорити про вас легко, вони просять поради.



З усіма роботами вони там на "ви." Тут ви йдете навколо куща, так як якщо цей міксер на кухні змінити і не розбити нічого, а хлопці трактора ремонтують себе. Я не буду говорити про будь-яке поліпшення - майстер всіх угод! Тексти пісень, а це означає: Але місто займає власну, білоручну, як мені стає більше і більше. Це те, що сільськогосподарці сказали про своє життя і минулі часи.



І як перенести всю радість праці, народження дітей, місцевої любові? Письмені не приходять! Але природа завжди була гарною, повітря не дихає! Ми пишаємося тим, як наші предки з весни. Смачний! Їх ферма, все реально, тканини - а потім вони зробили самостійно. Мій батько вирізати ложки. Дивитися на це. Красивий!



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми завжди раді, ця ікона є більш ніж сто років. Неважливо, що будинок ви входите, все чисто, у нас все ще є люка, яка чіпає до стелі. Ми приїдемо до свого малюка! Ми отримаємо трохи хліба з духовки. Чи можна їсти сільський хліб? Немає такого хліба в місті. Дивитися тут карти. Війна та колективне господарство. Ми працюємо, але ми живемо нормально!



Багато робіт, особливо влітку. Що таке життя? Підприємництво, діти в кожному дворі. Ми працюємо, ми знаємо чому! Завжди працює. На зиму багато їсти. І в старі дні? А батько нарізав посуд, і поважали лапи, всі начинки. Вишиті сорочки для всіх. У відтінках бочок з м'ясною сіллю, жиром, рибою. Капуста, огірки, ж хліб. Домашній хліб не зіпсує, ви чуєте? Усе тут.

77255925

У с. ми не народилися пити, курити, снижувати, ніхто не зварився. Основи життя були такими, що все було строго відповідальним. Вони зробили все. Це те, що ви бачите навколо вас, все будується і вирощується своїми руками. Вони добре відпочивали. Якщо свято, то вся партія відсвяткувала, відвідуючи один одному. Тепер, звичайно, не схожий на це. Але ми живемо трохи, ми щасливі!



З редакційної колегії Сілену я хочу кинути все і піти там, в озерах, річках і лісах, до природи ближче. Але виправлення рутину, заземлення, тверда фізична праця. Для мешканців міста, які використовуються для комфорту, це страшно. По суті, селяни не встигли думати про те, що і як. Питання є, це дійсно погано?



Якщо у вас є щось сказати про це, Що таке сільське життя І це, і може бути, і ми попросимо ваших благословення в коментарях. А якщо раптом ви вирішили переїхати до села, щоб жити, стільки наших однодумців це зробити зараз, то наступне посилання буде корисним. Ви дізнаєтесь, як живуть села прямо зараз і що ви можете дізнатися з них. Переглянути більше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное