Консультації Материнства про холод можна стерилізувати

Повністю озброєний часВи повинні знати, як стерилізувати банки. Моя мама завжди зробила це з чайником води. Ви кладете чайник на плиті, і ви розміщуєте банку зверху, протримайте її над парою, а потім на рушник, вниз.

Ця процедура займає багато часу і зусиль, тому прагнення до мене зникає скручування. Що всі змінилися після того, як мій мама-в-право поділився деякими хитрощами з мене. Я хочу, щоб я знав про це до!



Як стерилізувати банки сьогодні "Сайт" Розмова про стерилізаційні банки. холодной Якщо над парою банку 0,7 л стерилізовано не менше 10 хвилин, холодний метод - 20-30 секунд, різниця пальпована.

Для запобігання появи сходів в банки і, в результаті зимові рахунки не погіршуються, банк повинен бути стерилізований. Холодна стерилізація дійсно економить час, і самі банки не лопаються при заливці окропу, хоча вони холодні.

364610Р. 4200Р.

Для цього способу не потрібно плити, мікрохвильову піч та інші пристрої, які необхідно нагріти. Але баночка спирту або горілки, на гірше, оцет буде просто прямо!

Спочатку перевірте банки для чіпсів, тріщин або іржі. Для збереження, контейнери підходять без пошкоджень. Кришки повинні бути гладкими, без подряпин і іржі. Очистити губку ретельно вимити банки і кришки. Краще це зробити з содою, гірчичним порошком або господарським милом. Звичайні миючі засоби для цього не особливо підходять за рахунок хімічних добавок в їх складі, які погано змиваються.



Отже, потрібно залити спиртом (40-50 мілілітрів) в чистий може, якщо не існує спирту, можна використовувати міцну горілку (близько 50-70 мілілітрів) або столовий оцет 9% (більше 50 мілілітрів).

Далі закрийте банку кришкою і потріть інтенсивно на півгодини, потім відкрийте банку і залийте вміст з цієї баночки в наступну. Так йдемо в залежності від того, як вам потрібно багато банок.



Холодний. стерилізація Визначте, як добре лікується банк. Якщо він протікає, то при консервуванні він не закриється щільно, що означає, що кришка повинна бути замінена. Також цей метод хороший тим, що можна стерилізувати в будь-який зручний час, наприклад, в той час як вода кипить. Також економить енергію або газ!



Я також рекомендую дізнатися, що призводить до псування збереження і як його уникнути. А також чому важливо вибрати тільки перевірені рецепти для зимових заготовок, щоб не пошкодити кришки, які втирають в повітря.





Тепер ви знаєте, як стерилізація холодний спосіб. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я хотів би поділитися з нами в коментарях улюблених рецептів на зиму.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное