Які неприємні відкриття можуть миттєво знищити молоду сім'ю

Сьогодні інститут сім'ї переживає не найкращі часи. Молоді люди легко вирішуються на маррі, але часто так само легко і розлучення. Сім'я та сім'я Для багатьох, вони занадто великі виклики, перед якими навіть найсвіжіші почуття для партнера блідості.

Звичайно, є багато причин розлучення, але часто вони з'являються до того, що чоловік і жінка просто не знали один одного до шлюбу. В результаті раптове «просвітлення» робить його чітким для людини: він зробив помилку з вибором.

19403457

Сім'я і життя «Ана і я зустрівся з днем народження взаємного друга. Я помітив красиву і гарну дівчину відразу. Пухлі губи, розкішні вії, довгі волосся - все з нею. Як тільки ми відразу почали хребта, — каже Сергій.

р.

«Я був студент, пішов до коледжу, жив з матір'ю три блоки від мене. Ми зустрілися на моєму місці, але за ніч Вона сказала її мамі не затвердити. й

Я зустрілася з матір’ю. Гарна жінка, будинок чистий і затишний, запахи, як свіжі торти. Подумав: "І як мій Anya керувати, щоб замісити його три сантиметрові кіготи і замісити тісто і принести замовлення?" Але я не запитав.

В кінці я вирішив, що красива, гідна і домашня Anya дівчина, яка буде моєю дружиною. Ми одружилися незабаром після того, як моя юнака переїхала в свій скромний Все чудово. Живий і радісний. й



«Я занурю в роботу. Я люблю свою роботу і я люблю роботу багато. Я мріяв, що я живу сім'ю, і Anya дозволить створити комфорт вдома. Але на третій день після весілля я почав сумніватися.

Молода родина: «Я вдома – ніхто не зустрічає». Я прогулявся на кухні - не суп, ні борщ. На столі тільки залишки замовленої піци, поруч з крихтами і гусками з насіння. Дружина сидить з її стопою на її нозі, і diligently побачила її кіготи. й



Я сказав: «Сонечко, що на вечерю?» Відповідь: «Я вечерю, і ви їсти піцу, я залишила тебе.» Що мені! Я вирішив тримати тихий, я думав, що я просто одружився, все буде краще.

«За тиждень пізніше все залишилося таким же. Я зварився вечерю для себе ввечері. Аня не варила борщу, вона не лікувала мене свіжими пирогами. Вона не знайшла часу для пилу або зробити її ліжко. Моя терпіння почала працювати, і я запитав, що вона зробила щодня після коледжу. й



Як це? З ранку у мене є школа, після лекції, мене і дівчата сидять в кафе, потім я, втомився, приїхати додому. Увімкнення на комп'ютері, перевірка повідомлень. Ви знаєте, скільки коштує! Кожен повинен відповісти, поговорити, дивитися на свіжі фотографії, як. Для того, щоб бути красивим, пояснив дружину.

Перший серйозний кварель «Я потім відлякувся, засмагав двері і пішли спати з другом». Тексти пісень, а це означає: Я вирішив дати Anya думати про її поведінку. При поверненні наступного дня він не міг вірити своїх очей.

«Все чисто, квартира чисто, вечеря варена. Я люблю дитину. Послухайте дружину. Я сказав її, "Суніш, я шкодую!" Який розумний чоловік ви: очищаємо і варимо.



"Що робити з цим? Він був мами, які прийшли. Я не збираю підлогу своїми руками. Вона обіцяє допомогти щотижня, вона дивилася на мене дивно.

«Я не знаю, що надійшло мене, але я пакував її так далеко за кілька речей у квартирі, кладуть її в валізу і приймав її до автомобіля». І повернувся він, забрав дружину з квартири і повернув її назад до свого матері-завдання. й

«Я можу судити. Ви можете сказати, що ви неправильно. Але з дружиною, я збираюся витрачати на життя дітей. Чи є її мама мати справу з цим, занадто? Займав нам два тижні, щоб отримати розлучення. Я боїться думати про шлюб. Увімкнено це буде те ж саме, укладено Сергія.



Не можна переробити дорослого. Тому, щоб надіяти, що з часом все буде дуже важко. Тому перед тим, як зв'язати вузол, потрібно переконатися, що в повсякденному житті з партнером є повна сумісність.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное