Як досягти нової текстури ягід і фруктів і як замінити варення

І ми експериментуємо з новими смаками і фактурами, і кормом часто є робочим матеріалом. Так сьогодні вони вирішили магії - ще не варять варення або вичавити соки. Ви коли-небудь чули про збиті варення? Так ми отримали полуницю, і зараз ми будемо показати вам щось нове. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! полуниця мусй



Редакція "Сайт" Я спробував рецепт на себе і був дуже щасливим. Простий, швидкий, без емоційних витрат, і вихід смачний і серйозний. Вам потрібно тільки гарне настрій і бажання познайомитися з чимось креативним. Ось ми йдемо!



Ягідний мус Злий джем, дійсно, дуже схожий на мус. Єдина відмінність бази, яка може бути різною для мусу. Наприклад, замість свіжих ягід, варення, соків, концентратів можна використовувати, при цьому варення передбачає тільки природну основу. Він відмінно тримає форму, трохи любить желе. У слово, зустрінете мене!



інгредієнти
  • 200 г полуниці
  • 100г цукру
  • 5g желатин
  • 100 мл води


Полуничний мус = Збитий джем
  1. Покладіть полуницю в чашку блендера, залийте цукор і збийте до однорідної маси. Поставте його в сковороду, полуницю чекають легкої термічної обробки.



  2. Додайте воду і желатин (не потрібно попередньо замочити), поверніть на плиту і доведіть полуницю до температури 70-80 градусів Цельсієм. Ви повинні тримати перемішування. Р



  3. Нехай маса охолоджується до кімнатної температури. Тепер покласти його в холодильник на деякий час, щоб желатин зловив трохи. Натягуйте і пробивайте блендер знову - ви отримаєте легкий повітряний масу. Необхідно знову запакувати і покласти в холодильник на годину або два.





Зазвичай яєчні білки часто використовуються в мусі, іноді смоліна береться, щоб надати бажану форму. Ви можете зробити це, теж, але потім це не дуже варення. Не відчуйте тільки на полуниці, адже є інші красиві ягоди в світі. Не соромтеся працювати з фруктами!



Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше думати про здоров’я та здоров’я. Ягідний мус Це лише один з найрізноманітніших ми маємо. Тут, наприклад, є великим посиланням на те, як зробити сирний десерт без желатину і полуниці. У нас є хороший апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное