Рецепт червоної смородини цигани

Я бачив цей рецепт з гіпсової Галини. І так як я люблю варити солодощі без проблем і без додавання консервантів, я відразу ж вирішив - це варення від червоний Я повинен бути на полиці в моїй шафі.

Вітаміни в цьому варення 100%, так як його готують без приготування. Для того щоб збити кислий смак ягід, рекомендуємо взяти трохи більше цукру. Класичний варіант приготування варення 1: 1, але красива господиня Галина радить, що ягоди трохи менше цукру. Немає інших інгредієнтів, які необхідно додавати в пакет!



Червоний смородина варення сьогодні редакція "Сайт" Поділіться інструкціями приготування варення від смородинай Також в нижній частині статті ви знайдете сюрприз - відео з порадами і хитрощами створення цієї солодкої заготовки на зиму.

інгредієнти
  • 1кг червоні смородини
  • 1,5 кг цукру




Підготовка
  1. Промийте соду і стерилізуйте її окропом. Також є швидкий спосіб зробити це: холодна стерилізація. Оберіть спосіб, який максимально зручний для вас.



  2. Змийте смородини під холодною проточною водою і очищайте дюнкули. Посипати смородини в сито і залити окропом. Ця дія необхідна для того, щоб прокидати пектину в ягоді.



  3. Зморшки смородини в глибокій мисці, а потім в двох дозах додати цукор. Ударьте блендер на 10 хвилин до рідкої однорідної маси, а потім пропустіть через сито.



  4. Пошук Чистий Поставте її в чисті стерилізовані банки. Ви можете покрити пластикові чохли, але ви також можете перекручувати. З цієї кількості інгредієнтів настає 2 л і 200 мілілітрів варення. Зберігайте холод. ангел Смородина в прохолодному місці: льох або холодильник. Бон привіт!

    194226





І для того, щоб познайомитися з процесом варіння варення, я раджу дивитися це відео. Напишіть рецепт і запустіть на ринок смородини!

Я також запропоную вам дізнатися, як зробити торт з червоною смородини і мезсу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Він сказав, що все добре підходить для хорошої кухні, крім місяця і його відображення в воді. Але мені здається, що навіть з місяця і його відбиття гіпси Галина може приготувати смачну делікатесу!

Червоний смородний варення завжди виходить за цим рецептом! Це аромат До десертів можна додати в десерти, а багато гурманів поєднують його з м'ясними стравами. Ви можете подавати його в млинці, млинці, млинці, кашу, кашу і сир, або можна поєднати його з куркою, качкою, свининою і яловичими стравами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное