Як вибрати стиглі кавуни без намагатися за смаком їх соковитою м'якоть

Справжній смак літа – смак соковитого стиглого кавуна. Ви відкусите шматок - і сік протікає підборіддя, і очі світиться з щастям.

На ринку і в магазині на продаж кавунирозмір, з різних регіонів та країн. Як визначити успішність, не намагаючись за смаком соковитого м'яса? Про ці тонкощі шукав у випадковому порядку.

96015879

Дозрілий кавун сьогодні видання "Сайт" Я покажу вам, шановний читач, як вибрати найбільш зрілий і кавунй Я хочу, щоб я знаю про це до!





Отже, перше, що звернути увагу на це хвіст. Він повинен бути на кавуні, без нього в будь-який спосіб, так як він є індикатором зрілості. Жовтий сухий хвіст свідчить про те, що кавуна вже дозріває. Зелений хвіст показує, що кавуна ще незріла.



Розміри Необхідно вибрати середню кавун. Не варто купувати гіганти, швидше за все, вони переплітаються нітратами. Ідеальні кавунні ваги близько 6-10 кілограмів.

Право. кавун Контраст: темні і світлові смуги повинні бути чітко позначені як можна. Чим темніше смужки, тим більше поживних речовин в кавуні. Кавуна, яка прикрасить ваш стіл і будь ласка, ваш шлунок повинен мати блискучий верхній шар, без матового нальоту.



Садівник також навчив мене. кавун звук. З легкою компресією, стиглий кавун трохи розтріскається, а при натисканні на нього звук повинен бути гучним і кільцем.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми тут з Дучем. Який кавун вибрати? Дивитися свій канал YouTube порівняти кавунами з супермаркетів? Діксі / 5вёр П'ять / Magnet? #кавун #як вибрати кавун #де купити кавун #magnet #five #діксі #водопровід #Yorkshire Terrier #York #diamplagiator

A post shared by Dima Plagiator (@plagiatorblog) на Sep 2, 2019 в 9:51am PDT



І тепер, кавунй Це ж бочка, на якій кавун кладуть на поле. Розмір цього місця повинен бути для маленьких сортів 5 сантиметрів, а для великих 10 сантиметрів. Дуже велика пляма є приводом відмовитися від такого кавуна. Скоріше, не вистачає світла, коли він дозрівається, що може зробити його смаком погано.

Не можна також взяти кавун з білою плямою - таким, швидше за все, дозрівають при несприятливих умовах і навряд чи соковито.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Життяхака, як правильно вибрати дозрівання і смачну ягоду.? ► #artstudio of development #lifehack #watermelon #how to select watermelon #good watermelon #swao #lyublusvao #butyr #lyublutyrsky

Пост спільного? ART Floor/Дитячий центр (@artfloor_studio) 3 Aug 2019 в 20:00 PDT



А кавуни діляться на, щоб говорити, «чоловіча» і «жіноча». «Бойс» більший і більш подовжений, і «дівчинки» менші і трохи розтоплені. Кавуни "дівчина" більш солодкі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Як вибрати кавун? Ідеальний кавун завжди середнього розміру на 5-7 кг? Смуги на ягоді повинні бути надзвичайно контрастними. Чим темніше, тим більше поживних речовин. Хвіст виростає з так званої «буттона». Краї цієї кнопки повинні бути сухими. Але вологий зелений хвіст є ознакою незрілих фруктів. Кришка повинна бути дуже важкою. Якщо кавун дозріває, ви не можете розбити скоринки за допомогою нігтя. Якщо скоринка коричнева і волога, кавуна переросла. Кавуни діляться на «бой» і «дівчина». "Дівчаті" розглянули тастер вони солодкі і мають менше кісток. У «хлопцях» з'явилася нижня, а коло на ній невелика. Дно «дівчинки» плоский, а коло широка. На місці контакту з кавуном з землею (утворюється, якщо кавуна дозрівається в ліжку) повинна бути пляма. Його колір повинен бути насиченим жовтим або, навіть краще, темно-оранжевим, але не білим. Щоб перевірити кавун для дозрівання, його можна кинути в воду, якщо дозрівають плоди. ← Поради від Грузії и

Повідомлення від Світлана (@svetlana_pulya) 23.06.2020 в 7:35am PDT



Ця картина показує зручну схему, яка допоможе вам вибрати те ж саме, відмінно смачно стиглий кавун.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

... Як вибрати кавун і не пошкодити...?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Ваш @zalog_zdorovia е .... #watermelon #як вибрати кавун #не знаю #instagramnet #useful поради #instagramweek

Пост поширений рецептами? ЛОЛ? РОБОТА (@zalog_zdorovia) 7 Jul 2019 в 12:37am PDT



Редакційна колегія Також я раджу познайомитися з відмінним вибором страв з кавуна. Ці страви допоможуть виглядати на яскравому представнику динів з іншого кута!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Knock, товари! Важко носити, легко скидати і не можна закінчити. Ми говоримо про кавуни сьогодні? Так, на ринку все ще немає. Останній рік. Як вибрати стиглий і солодкий кавун? Вам потрібно послухати який звук ягідки робить при збиванні. Ехо не повинен бути глухим або кільцевим, але гучним. Добре, якщо на шкірі є «земний пляма». І яскравіше краще? Це означає, що кавун збирався вчасно. Основні поради: довіряйте вибір наших продавців. Це найкращі фахівці кавуна. Ми чекаємо на вас в магазині на Центральному ринку.

Повідомлення від Orenburg Central Market (@greenmarket56) на 23 жовтня 2019 в 8:03pm PDT



І, нарешті, найголовніше, щоб вибрати правильний час, щоб купити кавун. Якщо раніше - ми отримуємо необрізні овочі або фаршировані хімією, якщо пізніше - ви можете знайти тільки надрізні зразки. Ідеальний час, щоб знайти кавунЗ середини серпня по середині вересня.

У крайніх випадках можна кинути ще два тижні. Але купити в липні ці сезонні «чорниці» не варто, краще бути пацієнтом.

А які правила слідувати при виборі смачного кавуна?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное