Як мити сімейний кристал для блиску без зайвих зусиль

З трепідацією в серці я пам'ятаю кожен сімейний відпочинок. Бабця ретельно вийняти сімейний кристал і потерти все для блиску. І Бог забороне будь-який з дітей буде грати біля бортової дошки - напевно залишаться без десерту! Тепер бабуся. кришталево Він прикрасить інтер'єр квартири. Але я не тільки захоплюю його, але часто його використовують для його призначення.



Щоб зберегти старий кристал як новий, я слідкую за перевіреною порадою мого улюбленого баня. Навіть брудний. кришталево Вона буде сяйво і почне шіммери на сонці з усіма кольорами веселки. Все, що вам потрібно вже на кухні. Я гадаю!



Види забруднюючих речовин

Кришталеві страви досить цікаві в догляді. Все через різні брудніякі накопичуються на поверхні ваза, склянок і пластин. Наприклад, через тверду воду на дні вази може з'явитися білий наліт. І просте полоскання в цьому випадку не допоможе. Якщо вчасно не змінити воду, то збережете покриття зеленого кольору. І назовні вази часто накопичується жирний пил. Цей бруд є найбільш важко впоратися з, оскільки він забивається в всі важкодоступні місця.

Методи очищення
  1. Білий рейдер легко мити звичайним оцтомй Для цього необхідно підготувати розчин. Спочатку розвести 1 ст.л. л. продукт в 1 л води. По-друге, поставте рідину в вазу і почекайте кілька хвилин. Потім очищаємо внутрішню вазу губкою середньої жорсткості. Після цього обов'язково промийте кристал під проточною водою і насолоджуйтеся блискучим результатом. 790200, Україна



  2. Чистка розчину можна приготувати по-різному. Це допоможе вам з улюбленою картоплею. Отже, відварити картоплю до готовності, потім охолодити воду, в якій її відварити. Про нас чіпси 25 до 30 хвилин. Після цього промийте кристал під проточною водою, пров'язуючи його м'якою губкою зсередини. Війна!



  3. З неприємним зеленим покриттям впорається. сода для випічкий Спочатку додайте трохи порошку в вазу і залийте воду. По-друге, покрийте отвір страв з деякою кришкою і планшетом, а потім добре промийте кристал, щоб вода не витікає. Решта соди і бруду промивається розчином оцту, який я згадав вище.



  4. Вишукані малюнки для ажурних робіт є основною особливістю кристалічних страв. Щоб очистити їх від блиску, потрібно Вікна-мийкай Просто замочіть його в чистому м'якому полотні і загорніть посуд в ній. Після 4 годин зніміть тканину і видаліть замочений брудний наліт. Для цього вам знадобиться м'яка губка або щітка. Після миття кристала під проточною водою.



  5. Кришталеві страви з позолотою і малюнками вимагають особливого догляду. При цьому не підходять різні миючі засоби. Але звичайна допоможе. аміакуй Для цього розвести 1 ст. л. речовина в 1 л теплої води і промити вазу в отриману рідину. Потім промийте кристал під проточною водою і протріть сухим. Р





Пам'ятайте, що кришталеві страви необхідно мити при +35-36 градусів Цельсійй В іншому випадку кристал може зламатися або стати відхилений. Після миття необхідно протерти посуд м'якою тканиною. У відео нижче ви зможете побачити процес очищення більш детально. Після того, як все, що може бути краще, ніж чітка і детальна інструкція?



Як видно, чищення кристала до блиску було дуже простим. Я впевнений, що ви не прихуєте його в шафах більше і даємо вази і окуляри нове життя. Ви не хочете продати розкішну мінливість. Крім того, Кришталеве програмне забезпечення може додати дотик антикварного шику в інтер'єрй Як це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное