Від чого тісто бореться і тістечка завжди виходять пишними

Цей рецепт прийшов з мого великого брата. Саме завдяки йому, що всі мої випікання здивовані. Грибні дріжджі молочний кашель Готування легко, якщо ви знаєте певні тонкощі. Зверніть увагу на предмет з додаванням зернових круп, важливо!

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, особливим рецептом. пиріжки і бункери. Похід на цей рецепт протягом 20 років. Кожен раз торти і торти забарвлені!

, доб.200

Тісто дріжджів на молочних інгредієнтах
  • 1.1 кг борошна
  • 40г дріжджі
  • 0,5 л молока
  • 2 яйця
  • 100г маргарин
  • 150г цукру
  • 5 ст.л. смоліна
  • 30г ванільний цукор (2 пакети)
  • 0,5 ст. солі




Підготовка
  1. Для приготування опарної суміші 100 мілілітрів води при кімнатній температурі 2 ст. цукру додають дріжджі. Також додайте ще 2 столові ложки борошна. Перемішати і залишити на півгодини в теплому місці.



  2. У зручному контейнері змішайте яйця, цукор, ванільний цукор і сіль. Удар міксером до повного розчинення цукру.
  3. Змішайте тепле молоко з яєчною сумішшю, додайте омоліну і трохи борошна.



  4. Додайте дріжджі, перемішайте і залиште на півгодини до підйому.
  5. Змішайте тісто, поступово додаючи борошно. На самому кінці суміші додайте розтоплений маргарин. Тісто повинна бути легкою, не крутою. Поставте тісто в тепле місце протягом години.



  6. Поки тісто настоюється для збільшення обсягу, можна приготувати тісто для прикраси випічки. Для цього змішайте в зручній ємності борошно, щіпку солі і води. Зберіть в люмп, а потім розгортайте в тонкому шарі і виріжте за допомогою форм потрібного декору. Я люблю прикрасити торти з листям, квітами і птахами, і ви подивитеся на форми, які у вас є і ваші смакові переваги.

  7. Тісто дріжджів, що піднімається в об'ємі, ділять на порційні шматки і утворюють тістечка або булочки. Подаруйте заготовки ще півгодини, щоб піднятися під рушником, а потім прикрасити декор і змастити збитим яйцем. Випікайте коржі в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин до готовності. Час випічки залежить від того, що у вас є піч. Змішайте готові тістечка з розтопленим маслом, накрийте рушником і дайте їм стояти так протягом півгодини.

    475085



  8. Це все, солодкі торти. дріжджові Готовий. Закуска!





Редакційна консультація Я також раджу ознайомитися з 5 кращих рецептів тортів з начинкою. Оберіть Ваш варіант



доб.2

Це пишні дріжджі. молочний кашель Це реальний пошук для кожної господині! Випіканки або торти з нього. До такого торта можна додати як солодку, так і солону начинку.

А завдяки декору тіста, навіть звичайний бункер може стати кулінарною роботою мистецтва, яку ви хочете подивитися і спробувати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное