Чому люди віддають обіцянки ліворуч, але не зберігають їх?

Будь-які стосунки з близькими людьми, мати, непросто. Я особисто бачив це лише кілька разів в житті. В цілому, звичайно, люди різних історій, не найщасливішого закінчення світу. Що варто? НеприємнийТексти пісень, а це означає: Це те, що мій мама дає мені.



Якщо це відбувається в дитинстві, то дитина гарантована психологічна травма, адже відносини часто будуються на довірі. Що відбувається в дорослому віці? Не так довго, редакційна колегія "Сайт" Я прочитав цікавий лист від своїх абонентів. Ми не знаємо, як реагувати. Чому ви не знаєте?



Поцілунки, «Хоробо це не перший раз». Я тридцять п'ять років, і мій мама все ще діє як я просто в першому класі. Я не можу звикнути до цього, вона завжди обіцяє з трьома коробками, а потім нічого не про неї. Ви не хочете, чому ви обіцяєте?



Коли я запитаю питання, вони кажуть, що? Ви пообіцяли мене і чоловіка мільйон рублів в подарунок на нашому весілля? «Я тебе не тебе!» Я скажу вам, що сталося. Я одружився. Вона пообіцяла нам, а потім вона сказала: «Для двох місяців» Ми домовилися.

813697

В принципі, нам потрібен цей час, щоб думати про те, як використовувати ці гроші. Валера хоче купити автомобіль, і я мріяв про сім'ї гнізда. Ми просто думали про це! Моє батьківство почуло, що мій батько вирішив дати нам свій автомобіль, щоб ми ще виглядали на нашу квартиру.

р.

Мама, ви обіцяєте І ось ми пішли ці два місяці, дивилися, вибрали, і в одному з нових будівель вже дали депозит, ми знали, що було обіцяно мільйона. А потім через два місяці, виходить, що мама залишила гроші в банку ще раз на рік! Я сказав, мама, як приходять? Ми вже подбали про квартиру, і вона, кажуть, що я не бачу тебе! Ви занадто молодий, щоб впоратися з тим, що гроші.



Що у вас є на кухні, Валерка незабаром залишить вас, коханка так погана! Всі аргументи, які вона обіцяє, навіть перед кожним, каже, що це? Я змінив мій розум. Я не пообіцяв придбати квартиру. Я підняв тебе, навчаю тебе, робіть ще і більше.



Я не зареєструюсь для неї, тому я вирішив не покладатися на мами ще. Через рік вони приймали іпотеку, добре, як на нормальних роботах, подарували маленьку дитину, підняли до двох років в домашніх умовах. Новий бабуся пообіцяв допомогти з її онуком, але це тільки так, прийти до побудови очей, потім пити моркву і піти додому. Ми звикли до неї.



Але тоді мені довелося терміново йти до роботи, іншої дівчини на пологах. Починалися шукати няні, які зможуть залишитися з маленькою дівчиною, подарувати дитячому садочку ще на початку. Я попросив маму на голову, і вона сказала, що тут ще – платити гроші. Я оплачую за себе. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, okay, давайте спробуємо. Валера подрібнила плечі.

840610Р.

У першій ніч ми застрягли в трафік і приїхали додому за годину. Ви повинні почути цей скандал! І дитина нічого не звикне, і ноги вішуються на неї, і не потрібно грошей! Я сказав вам, що ви обіцяли! Де я знаходжу до роботи, Дивитися, він говорить, де ви хочете, і я не сидів. Валера безшумно приймала Антошка і ми пішли додому.



Ми не сказали, що це так погано! Коли вони прибули, Валера почала називати всі види послуг в пошуку няні. Я повинен сплатити ціну, але вони його знайшли. Моя мама з'явилася пізніше, але я не забирав телефону. До речі, вона забуває про те, що мільйони років тому, і я не хочу нагадати вам.



Знижувальні втрати іноді найгірші. У бізнесі, якщо ви закручуєте один раз, ні клієнт, ні партнер прийде до вас знову. І ось мій мама. Ви можете сказати, це пояснює багато, мама має привілеї, вона може бути Але ми думаємо, що він не може. А ще казка. Зателефонуйте завантажувачу - отримайте у зворотному напрямку!

р.

Написати відгук про те, що це означає вам. Неприємний і як ви ручите їх. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Це, звичайно, для тих, хто не в миру з матір'ю. У той же час ми бажаємо вам гарного настрою і вдячності вам за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное