Чому я не обсмажити печінку і варити її без борошна

П'ятниця, я приходжу додому від роботи, їсти тітка, і від моєї дружини на столі. «Я назвав тебе, але телефон вимкнено. Я взяв маленькі і пішов до моєї мами, і є печінка в холодильнику. Коли ви отримаєте там, зателефонуйте мені, що робити. Привіт, будь ласка! Я не знаю, але тепер я повинен вчитися. Як приготувати печінку з цибулеюй Все правильно, я зв'язаю тебе. Не пропустіть!



Не чекав. Я тепер їсть з другом, дружиною "Сайт" Він працює, дайте йому сказати всю країну зараз, як годувати голодний чоловік швидко і так, щоб він не скручував там каструлі. У будь-якому випадку, напишіть його вниз.



Як приготувати печінку з цибулею Інгредієнти
  • 500г печінка (Я мав курку)
  • 1 велика цибулина
  • сіль і перець


Приготування печінки з цибулею
  1. Як сказана моя дружина, ви можете взяти будь-яку печінку, але так як я не люблю всіх, вона взяла курку. В цілому, так як його потрібно промити і нарізати приблизно рівні скибочки. Зніміть цибулю і виріжте їх з півкілець. Я просто отримав.



  2. Візьміть зручну форму для випічки і покрийте її фольгою, зробіть її як чаша, складіть печінку в неї, кидаємо цибулю зверху, подаруйте сіль і перець. Я трохи перемішував. р.



  3. Хочу сказати, що перед тим як почати робити все це, потрібно включити духовку і нагріти її до 180 градусів. Якщо у вас є всі змішані вгору, закрийте краї фольги і зробіть її запеченими. Куряча печінка вариться протягом двадцяти хвилин, свиняча або яловичина близько сорока хвилин. Ви можете їсти!





Редакційна порада не повинна бути додана тут. Припустимо, що якщо ви хлопець, коли ви кладете печінку в духовці, переконайтеся, що ви нагадуєте нагадування. Ви знаєте, що відбувається. Я люблю цей рецепт так багато, я роблю його дуже часто. Чому? Не обов'язково мити посуд. З'їжджайте, налаштуйте для брухту, і радійте в житті, поки ваша дружина висить її матір'ю. Про нас



Що це? У нас є рецепт, який складний. Як приготувати печінку з цибулеюАле додайте беконом і спеції. Якщо ви освоювали перше, то ви можете легко впоратися з цим! Напишіть в коментарях, як ще можна приготувати печінку, але в той же час ми бажаємо вам приємного апетиту. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное