Що відрізняється від пюре

Я люблю смажену картоплю, тому я ніколи не додав нічого, а сіль до них. Але минулий рік я мав можливість запрошувати майбутній батько-в-право, який, скористався таким штовхом, вже вирішив випустити сина з майбутнього шлюбу.

«Це, звичайно, зовсім не схоже, що домогосподарки знають тридцять років тому...» – Микола Петрович наказав, що його голова. А потім він дивився на мене з таким дроїм, що земля була



Але удачливий, замість того, щоб пережити, батько-в-право вирішив навчити мене, як варити. Чистийй Для чого я ще дуже вдячний.

До речі, виявилося, що картопля пюре і індички не те ж саме. Але ми будемо говорити про це пізніше.

Тим часом"Сайт" Хочу поділитися з вами мудрістю приготування картоплі з Микола Петровичу.

Пам'ятайте, дочка, смак пюре залежить не тільки від того, як ви готуєте її, а й від її сорту. Гентле і однорідне пюре Він ніколи не зможе приготувати з картоплі, в якому занадто багато крохмалю, батько-в-право почав свій урок.

На цьому етапі я зміг дізнатися, що можна відрізнити крохмальну картоплю за зовнішнім виглядом. Його основні риси вважаються характерною округлою формою, світло-коричневою або червоною шкірою і білим кольором самої цибулини.



Не варто купувати молоду картоплю для приготування їжі. Так він. зваренийА блюдо буде занадто щільною.



Не секрет, що перед приготуванням картоплі необхідно очистити і добре промити. Якщо ви не знаєте, страва подарує неприємний заземлений смак. Я не думаю, що це добре, правильно?



Але той факт, що приготування картоплі необхідно відразу після очищення і вже кип'яченої води, багато навіть не здогадуються. Так як в холодній воді картопляні скибочки будуть варені нерівномірно і середина в результаті. Залишайтеся пампуй

Я часто зробив ці помилки. Але зараз це час, щоб отримати краще!

р.

Якщо ви картопляне пюреВиберіть молоко з вмістом жиру 2.5% і вище. Це подарує страву насиченим, але одночасно легким смаком.

До речі, перед заливанням молока в каструлю з картоплею, необхідно трохи прогріти. В іншому випадку маш буде сумнівним сірим кольором. Це не звук занадто апетитний, це?



Штани пюреЙого можна додавати з чебрецем або розмарином. Просто відправляємо пару гілочок цих трав до сковороди в момент додавання молока. Потім покрийте сковорідку кришкою і залиште її настоятися 5 хвилин. Потім зробіть зелень і перемішайте картоплю.

425694

Не буде занадто багато. ЧистийШматочок вершкового масла. Просто не забудьте спочатку видалити його з холодильника і довести його до кімнатної температури (або навіть розтопити його в цілому). Інакше, фактура Клей гона.



Але заважати маслом в картоплі необхідно збивати рухи. Далі ми отримаємо її. Чистий, не звичний кашель, який зазвичай кладуть в тістечках і пельменях.

Спробуйте зробити пюре таким чином і відразу розуміти, що ці два страви дійсно яскраво відрізняються.

Ми сподіваємося, що ви будете ділитися враженнями від результату. Ми з нетерпінням чекаємо ваших коментарів.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное