Чому прибрати кісточки шпильки з вишні на спекотний вечір

Час сезонних пирогів! Учора на дачній ділянці зварився невеликий урожай, дуже втомлений, але все ж вирішив порадувати будинок смачним. Я готую найпростішу. вишняй Автор: Ольга Матвій, Я перемішував все ложкою і в духовку!

Цукерки вершкове тісто. До речі, тісто виходить дійсно універсальним. Для цього можна додати будь-які доступні ягоди за смаком.

Р

Найлегший торт з вишнею сьогодні видання "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, інструкціями для приготування їжі. фліп-кейк свіжі вишні. Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 150г цукру
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 200г борошна
  • 550г вишня
  • щіпка




Підготовка
  1. Зм'якшене масло з цукром втирають виделкою до однорідності. Масло можна замінити маргарином. Перемішайте яйця виделкою одночасно. р.



  2. Змішати в окремому контейнерному борошні з розпушувачем і щіпкою солі. Перемішати і додати в яєчно-масляну суміш. Змішайте тісто. Це тісто ідеально підходить для кекса. Якщо ви вирішили випікати кекс, то вишні слід змішати безпосередньо в тісто.





  3. З шпилькою відокремити кістку з вишні, попередньо промиваючи ягоди під проточною водою.



  4. Покладіть дно форми для випікання (У мене діаметр 20 сантиметрів) з пергаментним папером, викладіть вишні внизу. Зверху ягід викласти тісто і рівномірно розподілити його по всій формі.



  5. Випікати торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин.



  6. Зніміть знімний дно торта, відокремте папір, а потім переверніть торт за допомогою пластини. Цей торт добре поєднується з морозивом. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Також я пропоную ознайомитися з рецептом для вишневого пирога на сирому тісто. Цей розкішний десерт був знайдений у старих журналах, тому ви можете сказати, що це перевірено часом!



Це його. торти з вишнею Я коли-небудь зробив. Дуже смачний, соковитий і ароматний!

Такі випічка можна приготувати на дачі або під час відпочинку на морі. Все, що вам потрібно, є ягодами по сезону і мінімальним набором продуктів для тесту. Не навіть міксер. Просто виделка, ложка, тушка і форма випічки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное