Кращі способи плетіння тесту з варіння в пенсії

Під час карантину я почав випікати хліб і бункери в домашніх умовах, і я був так зведений, що ще зараз, влітку я не можу зупинитися. На пораді моєї тітки, колишня варка, яка тепер переплітається, я створив візерунки з тіста. Я скажу. І хліб з одного, два, три або більше роликів тесту.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я навіть почав думати про відкриття власної хлібобулочної справи, але поки це тільки мрія.



Візерунки з тесту Сьогодні видання "Сайт" Він розповість вам, шановний читач, про мистецтво. Твитнуть для початківців господині. Також в кінці статті я додаю посилання на відео, яке дуже докладно і чіткі показує ще 10 неймовірних способів плетіння. Давайте підемо, є соковите відео в кінці!





Ось рецепт тесту я зазвичай запікаю. лаціна І маленькі булочки для чаю. Тісто смачний, повітряний, еластичний, дріжджовий. Задоволення залишається свіжим протягом тривалого часу.

інгредієнти
  • 250г молока
  • 15г дріжджів
  • 1 яйце
  • 30г цукру
  • 440г борошна
  • 30г вершкове масло
  • 2г сіль


869397

Підготовка
  1. У мисці теплого молока додайте яйце і 15 грам дріжджів, щіпку солі, цукру і розтопленого масла. Поперчити вінок добре до однорідності.
  2. Запитайте на борошно, додайте його до тесту. Змішайте тісто спочатку ложкою і потім руками.



  3. Покрийте тісто харчовою плівкою і вставте в тепле місце протягом години.
  4. Готове тісто перемішують і діляться на необхідну кількість деталей. У цьому варіанті я пропоную плетіння три шматкового буна, але нижче в статті (у відео) можна побачити варіанти плетіння один, два і навіть вісім загарбників тесту.



  5. Виріжте кожну частину тесту, прокочуйте і перекручуйте в довгий турнікет, зробіть кінці тоншею. Так бюлетень в кінцевому підсумку матиме більш цікавий вигляд.



  6. Перетинають джгути перед ткацтвом. Спочатку переплетіть одну половину, потім переверніть бункер і переплетіть інші. Обидва половинки плетені як звичайний косий.



  7. Також є другий спосіб плетіння бункера трьох джгутів. У цій версії булочок не перевертається, але розгортається і продовжуємо заплести джгути під дном, так як якщо навпаки. р.



  8. Покладіть готовий бункер на сковороду, покрийте пергаментним папером і оливаємо. Сам бункер можна змазувати збитим яйцем.
  9. Покладіть бункер на 30-45 хвилин в теплому місці на кріплення.
  10. Перед випіканням бунг можна знову змащувати збитим яйцем і посипати маком або кунжутом. Не потрібно нічого посипати. Це ще добре!
  11. Випікати бункер в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини.





Ось відео з Vanilla і Chocolate. Шукайте, будь ласка, намагайтеся застосувати знання, отримані на практиці!

https://www.youtube.com/watch? v=T99q8NPLdYU

Пропонуємо ознайомитися з вибором ідей для прикраси тортів. Ви не повинні закінчити спеціальні курси для них. Більшість пропонованих опцій дуже легко виконувати!





Іноді хочеться здивувати близьких чимось оригінальним і змінити хоча б зовнішній вигляд. Кошикй Візерунки з тіста допоможуть надати вашій випічці неповторність, деякі зефіри.

Виберіть ідею для випікання, яку вам подобається, і візьміть на смачний бізнес. Очі збігаються, не вони?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное