Чому шлюб більш вигідний для чоловіків, ніж жінки?

Стереотип, що тільки бажання більшості дівчат, щоб стрибати і одружитися, поступово зникне в жорстокість. Чи потрібна молода жінка? Що змінилося в останні десять років?

Чисельні клішеи, які відносяться до шлюбу, не розвивалися ніде. В один раз виживання в цьому світі залежать тільки від брутової фізичної міцності і потужності, яка перебувала в руках чоловіків. Для жінок було досить складно, щоб отримати повноцінну роботу і забезпечити себе, не кажучи вже про потомство. З цієї традиції сім'я була забезпечена чоловіком і потребою шлюбу для жінки була досить висока.

р.

Але зараз суспільство швидко змінюється. Багато жінок заробляють набагато більше чоловіків. Ведуться роботи, які можна зробити вдома, навіть з дитиною. Згідно з тим, що права чоловіків і жінок були рівними у багатьох відносинах, і шлюб перестали бути настільки значними.



По-перше, одна мама чекала блаженного майбутнього, адже надання для себе і дитини практично неможливе. Тепер, маючи гарну освіту і можливість повністю керувати власними фінансами, досить реалістично підняти сина або дочку самостійно.



Багато соціологів в ході досліджень прийшли до висновку, що в сучасному світі шлюб приносить більше переваг чоловікові, ніж жінка. Дружина тепер не тільки заробляє і дає життя на наступне покоління. Також надає емоційну підтримку всім в сім'ї. Наприклад, доведено, що заміжні чоловіки живуть трохи довше, а їх здоров’я набагато краще.



Але від жінок, стресового сімейного життя вимагає занадто багато. Бажання розвиватися в плані кар'єри поряд з потребою бути хорошою матір'ю і дружиною може злити емоційні та психічні запаси. Це особливо вірно для ідеалів, які хочуть присвятити себе кожній області життя, інвестувати всю енергію, щоб отримати найкращий результат.



Чи можу я відмовитися від шлюбу в шлюбі? Я не думаю. Скоріше, необхідно змінити деякі основи і сприйняття цієї концепції. Наприклад, припинити засудити тих, хто добровільно вирішив відмовитися від створення традиційна клітинай Хоча функції жінок в сім'ї вже рівні ролі чоловіків, рівність прав не можна спостерігати в кожній родині.

р.

Ймовірно, необхідно частково переглядати традиційні обов’язки чоловіків в сім’ї. Це як вітчизняні, так і внутрішні емоційністьй Наприклад, багато хто все ще розділяє домашню роботу у чоловіків і жінок. Незважаючи на те, що всі ці роботи досить важко і її слід розділити однаково, якщо жінка працює як чоловік.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное