Рецепт "Антовий пиріг" з заливкою цукерок "Ков"

Якщо ви не хочете мені з кремом довго, але ви хочете здивувати свого будинку незвичайною солодкістю, зробіть їх Антовим тортом або тортом. лаціна мапи А карамельна скоринка з тоститим насінням не залишить байдужим нікого, перевірте!

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, деталями підготовки. Німецький Ант ПиріАбо "Амаїзкен." Дуже смачний, м'який і пишний! З Я говорю про мурах, непрямо, в нижній частині статті я кажу вам, як я перемогла ці непристойні маляри на дачній ділянці.



"Антний торт" Складові для тіста
  • 1 ст. цукру
  • 2 яйця
  • 15г розпушувач
  • 200г сметана
  • 70-80г мапи
  • 230-250г борошна
  • 15г ванільний цукор
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 200г цукерки "Ковбой"
  • 50г вершкове масло
  • 100 г насіння обсмажених




Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця з цукром і ванільним цукром на стабільну піну. Потім додайте сметану і перемішайте.



  2. У окремому контейнері змішайте сіяне борошно, розпушувач і сіль. Полегше додайте суху суміш до рідини, також додайте мак. Подивитись його добре.



  3. Залийте тісто в пергаментно-опалюючу форму для випічки і встановіть її, щоб запікати при температурі 180 градусів за півгодини. Готовий бісквіт відразу видаліть з форми і охолодження.



  4. Щоб приготувати заливку в густо знизеному саутеїн, додайте вершкове масло і цукерки. Коли масло плавиться, знижують вогонь і нагрівають цукерки так, щоб він повністю розплавився і перемішують з маслом до однорідної маси. Не варіть довгий час, якщо ви тримаєте, ви отримаєте ірис.



  5. Додаємо до заливки насіння, розмішайте і відразу наносите карамель на вершині торта, рівень і дайте охолонути.



  6. Давайте тісто за годину і подаємо до столу. Бон привіт!





Також я пропоную вам дізнатися, як зробити німецький маковий торт з сиром. Не тільки смак, але і його зовнішній вигляд!



Анти в країні виводять просто: пакет борової кислоти, пакет сухих дріжджів, трохи води, трохи варення. Але «Ант торт» за цим рецептом випікають регулярно, домашня для радості!

Ви любите мене? свінгериВи коли-небудь зробили торт, як це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное