Чому жінки забувають про дітей, дайвінг в нові відносини з головою

Як правило, передбачається, що сексуальність Вони повинні бути вище всього. Любов для дочки або сина часто в шляху відновлення особистого життя матері. Що робити в цій ситуації?

Наташа і я збираюся в Таїланд. Чи буде ви будинку на тиждень або два?
- Мама, Я тільки 13, я трохи страшний.
до Не знаєте, Наталя, це любов. Я не можу сказати!



Відносини з дітьми вже дуже складно. Навіть в сім'ї, де мама і тато любов один одному. Коли в житті розлучена молода мама з'являється НовийУскладнюється ситуація. Що ми робимо? Відчуйте своє особисте життя або швидко спустошіть дитину до дідівців?



Обидва варіанти не підходять для вирішення ситуації. У першому випадку ви ризикуєте свого майбутнього. Дітям залишають рано чи пізно, щоб зробити своє життя, і ви можете залишити самостійно. Звісно, любов піддається всім віку. Тим не менш, чим молодше ви, тим простіше звикнути до нової людини, щоб створити зв'язок з ним і облаштувати життя. З віком набагато важче дати ваші звички, навіть в ім'я великих відносин, які зроблять вас щасливими. Вже більше сумнівів і самодобрат.

3759240

Другий варіант може знищити довіру дитини у вас, що вплине на ваші стосунки і ваше життя в цілому. І це не буде легко, щоб ви могли насолоджуватися спілкуванням з коханою людиною, знаючи, що десь там ваша дочка сумується самостійно без підтримки. Діти, особливо молоді і підлітків, дуже крихкі. Інтелектуальний і психічний баланс дуже простий у порушенні. Дитина навряд чи буде вдячна, коли він або вона знаходить себе або себе в серйозні проблеми, які приймають себе або зовнішній світ.



Завжди. компромісий Цей випадок не є винятком правила. Звісно, ключ буде поговорити з дочкою або сином, а також новим ніжним В основі будь-яких відносин завжди буде взаєморозуміння і прийняття. Давайте подивимося, як це можна досягти в цій ситуації.

Габаритний зображення

Як поспілкуватися з дочкою, якщо у вас є нова любов до вашого життя Спочатку, спробуйте чітко описати ситуацію до вашої дочки. Не думаю, що вона занадто молодий, щоб зрозуміти. Діти іноді набагато більш схильні до сприйняття, ніж дорослі. Однак оберіть слова і порівняння, які будуть зрозумілі людині свого віку. Не просто орієнтуватися на ваші почуття. Любов має великі очі, вони говорять так з хорошою причиною. Дивитися ситуацію з-за кордону і описати її дитині.



По-друге, спробуйте пояснити, наскільки важлива ця нова людина. Розкажіть, як він щасливий і щасливий. У той же час, намагайтеся, щоб ваша дочка знав, що новий джентльмен ніколи не замінить її. Вона повинна розуміти, що в мама У номері більше однієї особи. Ваша любов до неї не буде дивуватися. Це те, що ваша дитина повинна знати і відчувати.



Також варто мати серйозну розмову з Кавалером. Чоловік повинен розуміти, що він не є вашим єдиним занепокоєнням, що є дочка і робота в житті. Якщо він не готовий прийняти Вас як окрему людину з власними інтересами і обов’язками, то він обов’язково не належить вашому житті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное